Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok ajánlani nagyon jó,...

Tudtok ajánlani nagyon jó, tapasztalt szonográfust?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni egy nagyon profi szonográfushoz majd, aki a szakmai tapasztalatának köszönhetően meg tudja állapítani a baba nemét-ha az megfelelően fekszik és mutatja magát-.

12+2 hetes vagyok.

Nektek mikor tudta megmondani?

Köszönöm előre a tippeket!



2012. ápr. 7. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hol? Elég nagy az ország... :) Még nem töltöttem be a 16. hetet, most tudtam meg, hogy fiú. De ilyen "idősen" már amúgy is egyértelmű, ha a baba is akarja. :) Egyébként a fiúk hamarabb látszanak.
2012. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a máv-ban dr. bártfai józsef
2012. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Budapest

2.: köszönöm


Várok még tippeket!

2012. ápr. 7. 20:02
 4/11 anonim ***** válasza:

Hajdu Krisztina a MÁV (ÁEK)-ben van ő is, ill. magánban az Istenhegyi Klinikán.

Nekem 12 hetesen még nem látszott a nem, csak 15-16 hetesen.

2012. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
istenhegyin jó a Lintner és a Hajdu, mindketten szülész-nőgyógyászok, csak az egyikük magzatgenetikus, a másik meg magzati szívre specializálódott. Ha a baba is úgy akarja, mindent látni fognak, egészségileg meg nem ügyében is. Nekem Lintner 12 hetesen mondta, hogy lány, más még ekkor tippelni sem mert (mondjuk oldalt fekdüt nála a baba, nem háttal stb de ő az alkatából jött rá)
2012. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hajdu Krisztina, Istenhegyin.
2012. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hajdú Krisztina az Istenhegyin.

Országos szinten az egyik legprofibb, de tényleg.

Nekünk a 12. heti UH-n 75 %-ra mondta, hogy kisfiú, 18. héten mentünk vissza, akkor már 100%-ra látszott is.:)

2012. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szintén a Hajdu doktornőt ajánlom.Profi szülész-nőgyógyász,genetikus.
2012. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Timmermann Gábor!! Ő egy vérprofi :-) Egyben szülész-nőgyógyász és magas képezettségű ultrahangos orvos is. A Magzati Diagnosztikai Központban dolgozik( Örs,XIV.kerület) Nekem évek óta ő a dokim,sohasem téved!! Szivből ajánlom Neked! :-)
2012. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és a 12.héten már megmondta,hogy kislány :-) (Timmermannos kimama)
2012. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!