Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi hizas kinel hogy...

Terhessegi hizas kinel hogy alakult?

Figyelt kérdés
Most vok a 12.heten,62,4-gyel indultam,es eddig masfel kilot hiztam.Probalok figyelni,h egyeszsegesen kajaljak,de fökent kenyeret tesztaval eszek,mert szinte naponta hanyok,van,hogy 5-6x,ha meg nem,es hanyingerem sincs,akkor jön a gyomorsav.na mindegy kb 10 het es elmulik.Az elso babammal 66rol indultam,akkor is sokat hanytam,es 94gyel zartam.sikerult lefogynom,igy nem maradt rajtam.Viszont ott sem inkabb a hanyos korszakban hiztam,18 kilo az utolso 4 honaban jött fel.Masoknak,hogy alakult?

2014. nov. 19. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 13+3 hetes vagyok, szerintem már vagy 3 kilót híztam. Sajnos én is hányós vagyok, még mindig sokat van hányingerem, undorodok is sokszor és sok a savam. Emiatt nem tudok akármit megenni, sokszor kívánom én is a tésztát, kenyérféléket, zöldségekre rá se bírok nézni :( Szerintem emiatt lehet a hízás..na meg azért, mert ha éhes vagyok, akkor rögtön ennem kell, mert öklendezni kezdek és borzasztó gyomorfájásom meg hányingerem lesz. Így nagyon türtőztetni se tudom magam, mert rosszul vagyok, ha nem eszek időben. Remélem túl leszek már ezen az időszakon, hogy jobban oda tudjak figyelni, mert így nagyon rossz vége lesz, rettegek a hízástól!!!! Szerintetek sok a 3 kiló eddig?
2014. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A 20. hétig rosszul voltam, sokat hánytam. Én is csak a szénhidrát dús ételeket bírtam megenni, főleg tésztát, péksütiket, pirítóst. 60-ról indultam és összesen 19 kilót híztam. Pénteken lesz a császárom, így gondolom sokat addig már nem hízok.

Az első babámmal ugyanez volt, de akkor 28 kilót híztam, úgyhogy már ezt is kiváló teljesítménynek tartom, hogy most "csak" 19 kg lett a vége.

Ha ebből indulunk ki, akkor talán most a második babával Te is kevesebbet fogsz hízni a végére.

2014. nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer sem hánytam, ugyanúgy ettem mint előtte, 22kg-ot híztam a végére, szülés után 3 hónappal pedig 2 kilóval voltam kevesebb, mint a szülés kezdetekor és ezt tartom azóta is .
2014. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mivel sokat hiztam elöx most különösen figyelem ezeket,de akar en is irhattam vna,nekem is ennem kell,pedig nem is kivanom,de a lenyeg,h azt olvastam,h elsö trimeszterben 1-3 kilo a normalis,de meg az is,ha vki fogy,szoval a 3 kilo sztem ok.baratnom is hanyingeres volt az elso 4 honapban 15 kilot hizott,mar az 5 kilot is veszelyesnek tartjak,aztan megse lett semmi bajuk
2014. nov. 19. 15:37
 5/9 anonim ***** válasza:
én 37 hetes vagyok és 2 kg-ot híztam,ami nem is baj,mert túlsúllyal kezdtem. cukros is lettem,így a diéta is segített a súlyom megtartásában.
2014. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok,eddig 5 kg-ot híztam.Egyáltalán nem diétázom.
2014. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En 59 rol indultam,77kg lettem.Szules Ota eltelt ot honap,meg 64kg vagyok,de nem dietazok,nem fogyozok..
2014. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én eddig 5kgt híztam,de gondolom még fog jönni fel néhány,az utolsó hónapban hízik a baba a legtöbbet!

35hkm

2014. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erdekes..én az első 3ban semmit nem híztam..persze hanytam és nem volt étvàgyam..aztan utàna belehúztam a 27. Hétig közel 10kg híztam végre tudtam enni es ettem is:))aztan elkezdte nyomni a gyomrom mivel és megint nem tudok akkora adagokat enni azóta kb csak a babat hiztam ő egy kg-t hízott:))37 hetes vagyok és nem hiszem,h most már elfogok hízni mivel nem birok annyit enni mint szeretnék!!szal nem kell attól félni,h a végen mennyit hiznak a kismamák ez nem mindenkire igaz!!:))amugy a védőnő szerint havi 1.5 az idealis hízás!
2014. nov. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!