Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha túl korán mész orvoshoz, a...

Ha túl korán mész orvoshoz, a vizsgálattól tényleg elmehet a baba?

Figyelt kérdés
6-7 héten kell menni először nőgyógyászhoz?Íratnom kell utrót,de nem akarom hogy megvizsgáljon!Pénteken (a nemvárt napján) teszteltem pozit.
2014. nov. 19. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy egy vizsgálattól elmenne a baba! Nekem volt 3 terhességem és sosem volt gond, pedig mindig rögtön mentem a pozitív teszt után.
2014. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod, visszautasíthatod a vizsgálatot. De ha nem egy állat, akkor nem vizsgál meg olyan durván, hogy az problémát okozzon. Uh-tól sem megy el a baba, de egy betapintástól sem, ahogy a szeretkezéstől sem megy el a baba, ha nincs semmi gond. De egy vizsgálat sokkal kímeletesebb mint egy "menet" a férjeddel/pároddal.
2014. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De minek vizsgálna még meg?Csak receptet akarok kérni.
2014. nov. 19. 20:49
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy megy el a vizsgálattól! Ettől ne félj!
2014. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Nem biztos, hogy meg is akar vizsgálni, ez dokifüggő. Az is lehet, hogy szinte rád se néz, csak ír fel gyógyszert. Elmész, kiderül. Ha pedig szeretne megvizsgálni, megkérdezed az okát, és ez alapján eldöntöd, hogy hagyod vagy sem. De attól ne félj, hogy egy vizsgálattól elmegy a baba, egyszerűen nem történik olyasmi, ami vetélést okozna.

2014. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgálatot visszautasíthatod, de a vetéléstől való félelmed alaptalan. Ennyitől nem megy el a baba, ha így lenne, nem csinálnák, az orvosok sem hentesek.
2014. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Nem

a válaszok a kérdéseidre. Már miért "kell" a 6-7 héten menni először? Én meg ezt tartom hülyeségnek. Én azonnal mentem a pozitív teszt után, meg is vizsgált, és egészséges fiam született.

2014. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha terhességgeol mész oda, akkor meg fog vizsgálni, az nélkül miért írjon fel receptre gyógyszert?


Egyénként én az ovuláció után 10 nappal mentem, hogy pozitív a tesztem, tehát kb. 4 hetes terhességgel jelentkeztem, megvizsgáltak és a babám már járni tanul azóta.

2014. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Korán menni azért érdemes, mert meg tudják állapítani, hogy méhen kívüli-e, és ennek a felismerése életet menthet, vagy akár a petevezetőt mentheti meg, ha időben észreveszik. Ehhez uh kell. A vizsgálat kézzel a méhszáj állapotát mutatja meg neki. Nem vetél el senki egy hüvelyi vizsgálattól, ha ennyire könnyen elmenne a baba, akkor buborékfóliába kéne csomagolni minden terhes nőt és beállítani a szekrénybe háromnegyed évre.
2014. nov. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy vizsgálattól nem megy el baba!

Muszáj megnézni már ilyenkor, hogy méhen belüli vagy kívüli a terhesség.

2014. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!