Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti folyás...

Terhesség alatti folyás tudtok javasulni rá valamit?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok es folyásom van ami csipő viszketö érzes is kiser az orvosom azt mondta hogy hüvelyi kupott nem lehet ilyenkor használni valaki volt ilyen helyzetbe terhessége alatt?külsöleg esetleg vmi krémet tudtok javasolni ami ilyenkor nem káros a babára esetleg.
2014. nov. 20. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
az orvosnak fel kell írni gyógyszerest kezelést, mert a magzatra átterjedhet(de az is, ami amúgy az anyára nézve nem káros)nem is értem, hogy engedhetett el minden nélkül..
2014. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kaptam kúpot folyásra, a terhes barátnőm is, majdnem velem egy időben. Én 13 hetes voltam ő meg 9 kb. Szerintem ez hülyeség, hogy nem lehet. Pedig nekem semmi kellemetlen tünetem nem volt mellé, csak hogy sárgásra száradt a folyás. Én gyógyszertári sárga kúpot kaptam, 10 darabosat, a barátnőm 3 darabos asszem PevaryG-t.
2014. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első, ne paráztasd már szegényt, nem terjed át a magzatra semmi, gondolom zárt a méhszáj 8 hetesen. A gomba azért rossz (amellett, hogy kellemetlen) mert könnyebben jön rá bakteriális fertőzés, ami főleg szülés előtt nem jó. Kezelni kell, ez a lényeg, ez nem is lehet kérdés.
2014. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kaptam rá kúpot. Mondjuk orvosa válogatja, lehet hogy a tiéd a 12. hétig nem akar semmi gyógyszert adni. Én amíg nem jutottam el orvoshoz, a külső tünetekre babaolajat kentem és sűrűbben tisztálkodtam, tiszta törölközőt használtam minden nap.
2014. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. nov. 20. 15:27
 6/6 anonim ***** válasza:
első vagyok nem akartam paráztatni, csak az én esetemben átterjedt a babára, megszületve antibiotikum infúzió volt az első.
2014. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!