Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok. Tegnap...

17 hetes vagyok. Tegnap éreztem először talán a baba mozgását. Szerintetek ez az volt? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Jobb oldalt hírtelen belenyilalt, mintha apró szurkálás lett volna, de csak egy pillanatig tartott, majd egy kis idő múlva megint. Kb az este folyamán még 3-4szer éreztem. Fájt és szúrt, hírtelen de tényleg csak kb 2másodpercig tartott. A mozgását éreztem?
2010. jan. 29. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha fájt akkor az nem az. Inkább nyúlnak a méhszalagok. Nekem is szokott lenni. Én 16 hetes vagyok, és pár napja vettem észre a babámat. Nagyon gyenge kis csikizést érzek, és ha odanyúlok, akkor abbahagyja, vagy elbújik:)
2010. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A baba mozgása nem szokott fájni :-)

Inkább valóban a méh nővekedése és a szalagok nyúlása lehet, amit az első is írt.

Nekem a baba mozgása olyan volt, mintha buborékok lettek volna a hasamban :-)

2010. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia szerintem is az inkább csak a méhszallagok voltak.Az első terhességemnél nekem is olyan volt amikor elkezdtem érezni, mintha buborékok lennének,akkor elötte is mondták nekem ezt,és el se tudtam képzelni, hogy hogy gondolják mások az milyen érzés,de aztán megértettem.Meg talán még ahoz tudnám hasonítanimintha lepkék verdesnének a pociban.

REmélem hamarosan megérzed!Jó babavárást!

2010. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, a méhszalagnyúlás lehetett.

A baba nem ilyen, - ő vagy simiz, vagy bugyborékol, vagy kishalként úszik el a méh falánál, vagy max csikiz, de semmiképp nem fáj!

22 h km

2010. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem a baba mozgását érezted. Én most 20 hetes vagyok, nekem is fáj néha, úgy ahogyan Neked, de nekem az orvosom azt mondta, hogy nyúlnak a méhszalagok. Sajnos a baba mozgását még én sem éreztem, de nekem a méhlepény a mellső falon tapad, olyankor 1-2 héttel később lehet érezni.


Boldog babavárást, és meglátod, néhány hét és már a pici babát fogod érezni :)

2010. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!