Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák. Terhesen mennyire...

Anyukák. Terhesen mennyire kivitelezhető? L

Figyelt kérdés
Terhesen mennyire lehetséges a nemi aktus?Poz?vagy esetleg honapok szerint?kort kérnék.L

2014. nov. 22. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez mióta "családfa" kérdés?

Az egész terhesség alatt engedélyezett a szeretkezés, amennyiben veszélyeztetett terhességről van szó, az orvos eltilt tőle. Nyíltan megmondja, hogy nem szabad. Amíg ilyesmiről nincs szó, addig úgy és akkor és annyiszor, ahogy, amikor és ahányszor akarjátok. Hónapok szerint??? Van, aki képtelen hanyatt feküdni már a középidőben, van, aki vígan ugrál egy héttel szülés előtt is. Ez egyéni kérdés, amennyit bírsz. Érezni fogod, ha már nem bírod.

2014. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: kort is kértél, 31 vagyok és van egy gyermekem már.
2014. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha már gyereket vállalsz legalább arra vedd a fáradtságot, hogy tájékozódsz előtte, orvostól, akárkitől, nem itt kérdezel baromságokat...

Ha az orvos nem tilt el tőle lehet.

2014. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
nem hallottad a viccet?roviden elso trimeszter ugy ahogy eddig,masadik kutyapoz,3 trim farkas poz.na az milyen?a ferfi ul a lyuk mellett es orrdit.amugy 3 baba
2014. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 31 hetes.Semmilyen probléma nem volt eddig a terhességem alatt,és rendszeres nemi életet élünk.Én nem érzem kellemetlenebbnek az aktust,csak annyi,hogy már a pocak miatt nem mindenhogy kényelmes.Ha nincs olyan egészségügyi gondod,ami kizárja a terhesség alatti aktust,akkor akár végig lehet. 27 éves vagyok.
2014. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Problémamentes terhességem volt ,és problémamentes kifejezetten aktív(!) házaséletet éltünk végig ,a szülést megelőző utolsó hétig . ;-) Pózban nekem a legjobb a végén a (nem tudom szebben írni ) ,kutya póz volt . 33/N
2014. dec. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gond nélkül. Mi a végéig szeretkeztünk rendes misszionáriusban is, csak épp nem nehezedett a hasamra a férjem. Meg kutyában, lovaglóban, félig oldalról, mindenhogy. Az utolsó 2-3 hónapban őrületesen kívántam a szexet, mondtam is az Embernek, hogy spájzoljon be, mert szülés után aztán hónapokig nem szokott kedvem lenni...

34 éves múltam, 3 gyerekkel.

2014. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!