Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lagzi terhesen. Mire figyeljed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lagzi terhesen. Mire figyeljed oda?

Figyelt kérdés

Hamarosan esküvőnk lesz, én akkor kb 4 hónapos terhes leszek.

Mire figyeljek? Volt már valaki ilyen helyzetben?


2014. szept. 16. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne igyál alkoholt, és ha fáradt vagy, pihenj le :)

Semmivel sem különlegesebb, mint egy szombat délután ilyen szempontból.

2014. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kb. tényleg ennyi. sógornőm is 4 hónapos terhes volt az esküvőjén. Végig táncolta az egészet, elfáradt leült, üdítőzött. Nyilván nem kell indiántánc, de azért táncolhatsz! :)
2014. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Jégtánc ***** válasza:
100%
Mindenképpen kényelmes cipő legyen rajtad. A többit leírták már elöttem.Ja és érezd jól magad.Nem kell túlagyalni:)))
2014. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem esküdnék terhesen! Ennyi! :)
2014. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Igaz, nem a saját lagzimon, de 4 hónapos terhesen végigtáncoltam egy lagzit. Nem lett egyikünknek sem semmi baja. Sőt! még vacsi után ittam is egy-két pohár bort. Ha fáradt vagy, azt úgy is érzed, és akkor pihensz.
2014. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy egész napos lagizt csináltam végig 8 hónaposan, táncoltam is, ha elfárdtam leültem, üdítőztem. Igaz, nem én voltam a menyasszony. 4 hónaposan pont jó időben vagy. Remélhetőleg már nincsenek ilyenkor rosszullétek, és a pocakod sem akkora még, hogy zavaró legyen és nehézséget okozzon. Kényelmes legyen a ruhád és a cipőd. Kb. ennyi.
2014. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így mentem férjhez, 23 éve. :-) Én arra vigyáztam nehogy hányjak, mert végig hánytam a kilenc hónapot. Ülnöm kellett a templomban, mert nem bírtam állni. Amúgy élveztem, siekrült nem hányni, nagyon jó volt minden. Nyilván nem alkoholizáltam.
2014. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 viktorvarga ***** válasza:
20%
az ősi trükk mindenkinél bejön mi..
2014. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Én kb 8 hetes terhes voltam az esküvőnkön. Még kicsit rosszul voltam, kajákból nem nagyon bírtam enni, de nem drámáztam. Anyukám és anyós besegítettek a szervezésbe, hogy aznap nekem a lehető legkevesebb fárasztó dolgot kelljen csinálni. Úgy álltunk hozzá, hogy az a nap rólunk szóljon, és ahogy megszületik a baba, akkor már úgyis minden róla fog szólni :)


A ruhánál még fontos, hogy kényelmes legyen. 4 hónaposan már kezd is nőni a pocid.


Aki azt írta nem házasodna terhesen... Mit irigykedsz? Nem ez volt a kérdés.

2014. szept. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
9: aki nem házasodna terhesen, az már irigykedik? lehet, hogy csak egyszerűen nem házasodna terhesen. nem azért, nekem nincs erről véleményem, csak megütötte a szememet az, hogy miért lenne bárki irigy egy terhes menyára...
2014. szept. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!