Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szeretnék később babát...

Ha szeretnék később babát lehet még egészséges gyerekem attól, hogy drogoztam? (többi lent) 23/L

Figyelt kérdés
18-20éves koromig használtam mindenféle kábítószert.Heroint és LSD-t nem használtam soha és nem is szúrtam magam soha.Nagyon megbántam az egészet és ha tehetném visszacsinálnám de már nem lehet.Ha szeretnék babát később kb 26 évesen akkor lehet egészséges babám,ha mindent rendesen betartok?(Nem dohányzom)
2014. nov. 23. 01:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hú, sajnálom, hogy átestél ezen. Én nem vagyok orvos, de gondolom, hogyha valaki már sok éve tiszta, és kiürül a szervezetéből minden, akkor szerintem lehet egészséges babát szülni. Ha nem okozott maradandó egészségkárosodást a drog, akkor biztos, de ezt egy kivizsgálás eldöntheti.
2014. nov. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Sokan szedünk olyan gyógyszereket amik betegségeket okoznának a magzatnál. Előtte be kell fejezni, és ennyi.
2014. nov. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És mik azok a mindenféle kábítószerek?
2014. nov. 23. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt irta mindenfele, kiveve a heroin es lsd, ebbe beletartozik, fu, hasis, kokain, extasy es meg sorolhatnam. A most bejott uj drogokkal nem vagyok tisztaban... ezt az utolso valaszolonak irtam.

Kerdezo! Van egy baratnom, aki sok cuccot nyomott a heroint kiveve, o nem allt le honapokkal a baba elott, csak, ahogy megtudta, hogy varandos. O dohanyzott is, azt is terhesseg alatt tette le, persze kesobb visdzaszokott, de az mas kerdes. Egeszseges babaja lett. En csak aktiv fuves voltam, cigiztem is. Szules elott negy evvel mindent letettem es nem szoktam vissza. Ket egeszseges gyerekem van. Evekig tiszta vagy, ugy, hogy nem nyomtal heroint nem lesz gond.

2014. nov. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze. Ne aggódj:)
2014. nov. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze..boztos,h egészséges lesz ha,mar regota nem csináltad es terhesen se!emiatt,ne emeszd magad két év amugy se egy nagy idő..es fiatalon sokan kipróbálnak vagy használnak ezt-azt egy ideig..csak sokan tagadják:/
2014. nov. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hú de jó!Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Örülök,hogy nem leszólós és elítélős kommenteket kaptam. Amióta észhez tértem ezen gondolkodom és egyfolytában ettől félek,hogy ha lesz gyerekem valami baja lesz miattam.De annak az időnek már vége és soha nem fogok visszatérni,mert nem is hiányzik és felelősségteljes életet szeretnék élni.
2014. nov. 23. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!