Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellfeszülés nálatok állandó...

Mellfeszülés nálatok állandó volt vagy időnként jött csak?

Figyelt kérdés
5+5 hetes vagyok és fél napokra eltűnik, olyankor mindig félek, hogy baj van! Semmi más tünetem nincs!
2014. ápr. 15. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első időszakban állandó volt, nagyon fájt, még éjszaka is, ha úgy feküdtem. Azt hiszem a 12.hét környékétől enyhült ugyan, de volt amikor jobban fájt, de a bimbóm az azóta is állandóan érzékeny és viszketett egy időben. Elmúlni azóta sem múlt el soha egy percre sem. De mint tudod, nincs két egyforma terhesség, így szerintem emiatt nem kell félned. Van aki arról számolt be, hogy soha egy percre sem fájt a melle. Úgyhogy nyugalom és csak a szépre tessék gondolni, csak pozitívan!!! :)
2014. ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első 3-4 hónapban volt, feszült és kétszer akkora volt mint előtte. Azóta ez elmúlt, gondolom majd a vége felé jön megint.

29hkm

2014. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a mai napig olyan a mellfájdalom,h egyik nap fáj,másik nap nem is érzem... 15 hkm.
2014. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!