Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Unnepekre kiirt kismamik hogy...

Unnepekre kiirt kismamik hogy vagytok? El vagytok mar keszulve mindennel?

Figyelt kérdés
Itt gondolok a korhazi csomagra,kisruhak,kisagy ilyesmi.Engem mar borzasztoan egetnek,se ejjelem se nappalom.Raadasul refluxom is lett igy barmit eszek fel akar jonni.Mar nagyon nehezen birom.5 kilot szedtem fel a teherbeesesi sulyomhoz.December 24. a datumom.Csaszarom lesz mivel az elso babam is azzal lett.Meseljetek ha van kedvetek :-D
2014. nov. 23. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

a baba szoba , baba dolgok hianytalanok, nekem meg a kórházicsomagot kell osszeraknom , megvennem , meg a hgyerekorvost kivalasztani, a recepteket elkerni tőle. Én dec 25-re vagyok kiirva.

Egy hete borzalmasak az ejszakaim. . Állandóan jön fel a savam és hányingerem van tőle :/ sokat csuklik a babám, napi 3-4* :)

Én eddig 5-6kgt hiztam.

35+3 hkm

2014. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én ugyan jan. 5-re vagyok kiírva, de mivel első babám is 16 nappal kiírt előtt jött, jóslóim is vannak rendesen, külső méhszáj egy ujjnyira nyitva és a méretét is egy héttel nagyobbnak írták, így dec. 20-tól bármikor jöhet- dokim szerint is. Kórházi csomag nagyjából összerakva, kiságy is, ruhácskák kimosva, kivasalva. Én sem szedtem fel sokat, 6-7 kilót, kicsit aggódtam is, normális-e ez, mert első kislányommal 13 kiló lett a vége, bár ott 4 kilóval kevesebbről is indultam. Én már elég nehezen bírom, reflux néha van, de szeméremcsont fájdalom, keresztcsont és egész popsi fájdalom néha borzalmas. Lassú vagyok, mint egy öreg néni :) És a kislányommal sem tudok olyan önfeledten játszani már, ezek miatt. Várom nagyon, hogy szoptathassak,és persze a babácskát is. remélem minden oké lesz a szülés körül.
2014. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
orulok h irtatok.Mar nagyon varom h jojjon a kicsi,az sem lenne ba ha mikulas utan jonne mar.
2014. nov. 23. 15:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

A szeméremcsont,és a farcsont fájdalmat nagyon átérzem!

Öregnek érzem magam,mint egy nagymama reggel mikor felkelek,úgy megyek mint aki be van kakilva :D

plusz sokszor érzek szúró fájdalmat a hüvelyemben.. nah az nagyon kellemetlen!

2014. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én december 30-ra vagyok kiírva. Baba cuccok nagyjából megvannak, már csak egy-két apróság hiányzik. A mosást én majd csak jövő héten kezdem el,mert még dolgozok és nem nagyon volt rá időm. Kórházi csomagból is csak egy-két dolog hiányzik. Az alvás már kicsit nehezen megy, de ezt leszámítva én hál Istennek jól vagyok, épp mondtam páromnak, hogy a felülésen meg felálláson kívül szinte észre sem veszem, hogy babát várok, ugyanúgy mozgok, remélem ez az utolsó pár hétben sem lesz már sokkal másképp :)
2014. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok. En december 31re vagyok kiirva. Eddig 10 kg-nal tartok, igaz 30-nak erzem. Nehezen mozgok a pocimtol, s eleg rosszul megy a felkeles, felallas de amugy szerencsere mas semmi panaszom nincs. Meg jovoheten dolgozok szoval kicsit levagyok maradva a keszulodessel, de majd bepotolom.:) Meg van idom. A kisagyat jovo heten vesszuk meg, a babacuccok mar megvannak meg ki kell mossam okat. A babakocsit is beszereztuk, de a korhazi csomaghoz meg szinte semmi sincs megveve. Nagyon varjuk a kis jovevenyt, s nagyon remenykedunk benne, hogy karacsonyt mar itthon toltsuk 3-an.:)
2014. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok :-) en december 8ra varom,de mindenki mas mikulasra varja. Nalam mar minden megvan egy ideje. Nem is birnek annyit allni,es vasalgatni. En 10kilo plussznal jarok,es mar nagyon nehez. Nem kapok levegot,a gyomoreges borzaszto,josloim folyamatosan vannak. Es egesz nap rugdos a kilanyom,aki 2hete,a 36.heten volt 3100g. Nem tudom mekkora lehet most. Ti babotok mekkora? :-)
2014. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok.hat nekem foggalmam sincs mekkora lehet a babom.Nem surun mondogatja a dokim /nem bobeszedu/.Holnap megyek CTG-re mar alig varom.Kisfiam 38hetre szuletett.Nem bannam ha o is ugy jonne.Igaz progis csaszarom volt.
2014. nov. 25. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!