Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetesen voltam vervetelen...

12hetesen voltam vervetelen akkor 6csovel vettek vert most 14hetes vagyok es 2het mulva afp. Vervetelre kell mennem ott hany csovel vesznek vert?

Figyelt kérdés

2014. nov. 23. 21:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tavaly szültem, akkor 2 ampullával vettek, mert a hepatitist is nézték.

Jövő márciusban szülök újra, dokim azt mondta nem kell menjek idén, megszüntették a vizsgálatot. Amúgy a háziorvosom nem tudta, hogy megszűnt, ő kérdezte mikor megyek. Nem lehet, hogy a dokid le van maradva? :)

2014. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
1 hete voltam, 5 csővel vettek :)
2014. nov. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tegnap már leírtam és utánam is írták, de akkor tisztázzuk hogy mindenki értse: MAGA AZ AFP 1 KÉMCSŐ VÉR. (!)


Persze ha a doki kér mellé mást is, akkor lehet bármennyi.

2014. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mindenhol számítani kell hogy vesznek mást is, én is azért írtam hogy tőlem 5, ne számítson hogy csak elmegy és 1-et vesznek.


Így felkészül úgymond, hogy többre számítson.

2014. dec. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!