Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magnézium mire jo? Melyik a...

A magnézium mire jo? Melyik a jobb magne b6 vagy a magnézium pezsgötabletta, mennyit kell enni belölük?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A magnézium pl. nagyon jó izomgörcsök esetén. A magne b6 állítólag hányingerre jó, de nekem még nagyobb hányingerem lett tőle.
2008. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Segít az izmokat ellazítani, ha görcsöl a lábad vagy sokat keményedik a hasad.

Én amikor már zavartak a keményedések, elkezdtem pezsgőtablettát inni, de vagy 4 napig nem tudtam tőle nagyWCre menni, így abbahagytam.

2008. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én béres féle magne b6 -ot szedek. egy szem kell belöle naponta, de amiota begörcsölt hajnalban a vádlim, kettévettem és reggel felet és este felet veszek be és azota rendben minden. hányingerre sima b6 vitamin vagy gyömbér tea jo.
2008. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

én külföldön vagyok...nekem szörnyen kellemetlen szorulàsom volt,annyira,hogy a làbamra is alig birtam àllni,a dokim magnézium pezsgötabit irt.1 ora mulva megkönnyebültem,ugy hogy olyan fitt vagyok,mint terhesség elött.

igazàbol a szorulàsra jo(és nem ez okoz szorulàst)

illetve a doki azt mondta,hogy ha ezt isom,kissebb az esélye a koraszülésnek si.

magne b6 hànyingerre jo.

2008. aug. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!