Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindossze 4 napja kesik....

Mindossze 4 napja kesik. Csinaltam tesztet, (xepil) tegnap kettot ma reggel pedig egyik. Eloszor negativ, majd 3-5 perc mulva egy nagyon halvany masodik csík. Viszont semmi mas tunetem nincs. Ez valós baba? Van esely ra hogy valami mas miatt mutatja?

Figyelt kérdés
Mind a harom tesztel ugyanez tortent. Nem szeretnek babat egyenlore, de nagyon felek hogy mi lesz.Nehany nappal a fogantatas idopontja utan egy hugyuti fertozesem volt, kaptam is ra gyogyszert, azt remeltem hogy talan akkor emiatt mutat a teszt enyhe pozitiv eredmenyt.

2014. nov. 27. 07:46
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Olyan embernek, aki ennyire "felelősségteljes", nem kellene orvosnak mennie. Majd nem veszel fel kesztyűt a műtéthez, mert "áhh, csak egyszer fordult elő"?


És nem nagyon érdekel, hogy hány 100 oldalas könyvet kellett elolvasnod (némelyik vizsgámra 11 ezer oldalt kellett olvasnom, szóval kicsit sem hat meg), azt vetettük a szemedre, hogy orvostanhallgató létedre az alapvető általános iskolás biológia tananyaggal nem vagy tisztában. Meg azt, hogy ilyen könnyen kimondasz egy halálos ítéletet. Bárhogy mentegeted magad, az én véleményem nem változott.

2014. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Ertem. Tehat te semmilyen hibat nem kovettel meg el eleted soran, jol ertem? Elnezest hogy en ilyen felelotlen hulye vagyok, talan majd felnovok egyszer. Legalabb van pelda elottem hogy milyen tokeletes es felelossegteljes emberre valhatok... ( mellesleg en sem itelkezem a te hibaid felett ugyhogy legyszives te se tedd. Igy meg hogy targytalan a dolog, plane ne.)
2014. nov. 30. 15:53
 33/38 anonim ***** válasza:
Megjött közben? Teszteltél újra?
2014. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Nem jott meg, minden reggel tesztelek. Nem erosodik a csik, halvany es a halvany csik is egyre kesobb jelenik meg. Holnap du megyek dokihoz ujra.
2014. nov. 30. 21:11
 35/38 anonim válasza:
Mi volt a dokinál?
2014. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Negativ tovabbra is, viszont masfajta elterest lat a mehemen ugyhogy azt kell kivizsgaltatni... Remelem az a kommentelo aki minden rosszat kivant most nagyon boldog. :)
2014. dec. 5. 17:15
 37/38 anonim válasza:
Akkor biztos az a valami zavar be. Kívánom, hogy ne legyen belőle semmi komoly. És hajrá a vizsgákkal! :)
2014. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Koszi. Egyebkent hetvegen megjott, de tovabbra sem tudni hogy mi is van. Egyebkent egy vizsga mar letudva :)
2014. dec. 8. 17:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!