Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindossze 4 napja kesik....

Mindossze 4 napja kesik. Csinaltam tesztet, (xepil) tegnap kettot ma reggel pedig egyik. Eloszor negativ, majd 3-5 perc mulva egy nagyon halvany masodik csík. Viszont semmi mas tunetem nincs. Ez valós baba? Van esely ra hogy valami mas miatt mutatja?

Figyelt kérdés
Mind a harom tesztel ugyanez tortent. Nem szeretnek babat egyenlore, de nagyon felek hogy mi lesz.Nehany nappal a fogantatas idopontja utan egy hugyuti fertozesem volt, kaptam is ra gyogyszert, azt remeltem hogy talan akkor emiatt mutat a teszt enyhe pozitiv eredmenyt.

2014. nov. 27. 07:46
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Meg akkor legalabb 1 tunetnek kellene lennie nem? Csak legalabb egynek. ( persze azon kivul hogy nem jott meg)
2014. nov. 27. 08:51
 12/38 anonim ***** válasza:

Szerintem egy-két napot várj és ismételd meg a tesztet, lehetőleg más márkájúval. Utána menj orvoshoz, mert ha biztosan terhességmegszakítást akarsz, azt jobb minél előbb. Családgondozóba is kell menni kétszer, 72 óra után adják ki a papírt, anélkül nem csinálhatják meg a műtétét. Csekk is van, durván 30 ezer Ft.


De gonold át előtte alaposan az életedet, lehetőségeidet, hogy tényleg ezt akajátok-e. Ha a doki is megerősíti, szólj a párodnak is.

2014. nov. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Tudja baratom, atbeszeltuk a dolgokat de egyszeruen nincs mas lehetosegem. Mind a ketten meg egyetemre jarunk, a szuleim segitseget nem tudom kerni. Raadasul a baratom messze tanul, a kovetkezo 2 evben csak ugy talalkozunk hogy 2-3 havonta egy hetet. Ezt igy lehetetlen bevallani.
2014. nov. 27. 09:05
 14/38 anonim ***** válasza:
Értelek és sajnálom. Nem kell tünet, abszolút nem kötetező.
2014. nov. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Meg egy kerdesem lenne. Ilyenkor mar nem sok eselyem van spontan abortuszra igaz? Foleg hogy egeszseges vagyok, 22 eves multam, sportolok stb.
2014. nov. 27. 11:03
 16/38 anonim ***** válasza:
Hát, a 12. hétig bármi történhet, de erre nemigen lehet alapozni...
2014. nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Orvostanhallgato vagyok, es tudom hogy lehet valaki ennyire felelotlen es hulye orvosis letere stb. Megjegyeznem hogy 4 nappal elotte ovulaltam, ilyenkor mar elvileg majdnem lehetetlen lenne, es mindossze az utolso napon nem vedekeztunk. Nem ertem hogy masok honapokig probalkoznak mi meg elsore osszehoztuk, persze tudom mindenki mas. Viszont meg mindig remenykedek valamifele "csodaba" hogy nem lesz pozitiv, illetve spontan elvetelek valami oknal fogva :/ egyebkent is amennyi stressz van korulottem iskola es egyeb dolgok miatt nem is ertem hogy lehetseges ez. Ugyebar a progeszteron tartja fenn ilyenkor a terhesseget meg, es arra is gondoltam hogy ugye ilyenkor mar keso a 72 oras tabletta de az nem kuszalja ossze annyira a hormonokat hogy lecsokkentse a progeszteron szintjet?
2014. nov. 27. 12:09
 18/38 anonim ***** válasza:
82%

Ha valaki orvosira jár, hogy kérdezhet ilyen kapitális baromságokat?


Nem, ilyenkor már késő a 72 órás tablettához. Abban meg ne reménykedj, hogy majd a természet vállalja a felelősséget a te tetteidért, és spontán elvetélsz (spontán abortuszról beszélsz? és orvosira jársz? komolyan?)


Hogy érdemben is válaszoljak: nekem is 3-5 perc múlva jelent meg az XEpil teszten a csík, bár nem mondanám halványnak.


20hkm

2014. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt leírnod, hogy orvosira jársz. Komolyan... Le vagyok döbbenve. Nem járok orvosira, soha nem is jártam, de ettől biztos több eszem van. Ha valakinek, orvostanhallgatónak biztosan tudnia kellene, hogy fogantatás bármikor megtörténhet, ha van szex, ellenben nincs védekezés. Ehhez igazán nem kell sok ész, és az abortusz latin nevét sem kell tudni hozzá. Én jelenleg naptármódszerrel védekezem, ill. pontosan tudom, mikor van ovulációm, ismerem a testem működését. Ez eddig bevált, de nem 100%. Annak tudatában védekezem így, hogyha mégis jön a baba, akkor nem megyek abortuszra, hanem megszülöm. Akinek ez nem opció, az húzzon gumit, meg használjon spermaölőt meg tudom is én mit egyszerre, de biztos védekezzen!!! Ne haragudj, de csak gratulálni tudok az eszedhez!
2014. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 emmatibi válasza:
kepfeltöltes.hu-n tudsz kepet feltölteni, hogy láthassuk, hogy valóban pozitiv-e.
2014. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!