Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti 37 hetes terhesen még...

Ti 37 hetes terhesen még bevállalnátok egy hosszabb utazást?

Figyelt kérdés

Karácsonykor töltöm a 37. hetet. Eddig mindig szülőknél töltöttük az ünnepeket, kb. 1 hetet, de most elbizonytalanodtam. Ők 110 km-re élnek tőlünk, ráadásul nem Magyarországon. Ha beindulna ott a szülés, akkor a legközelebbi magyarországi kórház 40km-re lenne, csak ugye ha a magzatvíz folyik el, akkor arra sem nagyon van idő, hogy oda menjünk.

Nem tudom mit tegyek, hogy mindenkinek jó legyen, adjatok tanácsot. Köszönöm!



2014. nov. 27. 16:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Én nem vállalnám már be.
2014. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Biztos,hogy nem!
2014. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer kihagyod, remélhetőleg megertik!

36hkm

2014. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Én pont tavaly, karácsonykor töltöttem a 36. hetet. Inkább a szüleim jöttek és anyukám itt is maradt egy hetet velünk, hogy unokázhasson a nagyobbik gyerekkel.

Én már nem mernék elindulni, idén esélyes a nagy hó, nekem fontos volt, hogy a saját dokimnál, a választott kórházban szüljek (jó esély volt a császárra).

Menjenek a te szüleid, vagy kihagyjátok, jövőre pedig elutazhattok hármasban.

2014. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mentem volna, ahogy egy kb 100 km-re lévő céges csapatepitotreningre el is mentem, de ezt neked kell érezni. És függ a terhessegtol is. Én abszolút jól éreztem magam, semmi gond nem volt a terhesegemmel, ezért mertem bevallalni. Azon senkinek nincs joga mmegsértődni, ha nem mész. Emiatt ne érezd rosszul magad. Ha félnél, hogy mi van, ha beindul a szülés stb, ne vágj bele, mert feleslegesen stesszelnél csak, annyit meg végképp nem ér a dolog.
2014. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Én nem mennék...
2014. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Jah és sokban fuggne az időjárástól. Ha hó lenne, vagy előrejeleznék, hogy várható nagyobb havazás, nem mennék. Ez nekem eszembe sem jutott, mert nekem nem ennyire télre esett a terhessegem vége.

Ötös voltam

2014. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még a férjemmel is átbeszélem. Eddig úgy terveztem, hogy utazás előtti napon elmegyek a dokimhoz, hogy megvizsgáljon. Ha minden ok, akkor pedig bevállalnám. Csak az a gond, hogy már előre stresszelek ezen, mert sokkal inkább biztonságban érezném magam itthon. Az idegeskedéssel pedig többet ártok.
2014. nov. 27. 16:50
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Tavaly karácsonykor voltam 37 hetes.Nem vállaltam be a 100 km-es utat a rokonokhoz.Megértették,nem volt gond belőle.

Én nem mernék elmenni!

2014. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
En bevallalnam.Nekem eleve 100 km-re van a korhaz ahol szulni fogok, nem olyan veszes a tavolsag.A korhazi csomagot viszont mar biztosan vinnem magammal az utra.
2014. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!