Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A18. heti genetikai ultrahangr...

A18. heti genetikai ultrahangra beengedik a páromat is? Megmondják ott már a baba nemét is ha mutatja magát?

Figyelt kérdés

Nincs saját orvosom,a miskolci Semmelweis kórházban csinálják majd.


Ha beviszem magammal a páromat nem fogják kiküldeni?

Mert hát mégis csak egy szűrő vizsgálat lesz.


Ha nem mondja magától az orvos a baba nemét,akkor rákérdezhetek én is ugye?


17 hét 1 napos vagyok,nagyon sokszor voltam ultrahangon mert veszélyeztetett vagyok,de még sosem volt bunkó senki velem.

Sőt,nagyon kedvesek voltak eddig.


Nem szeretném hogy pont akkor fogjak ki egy olyat,amikor a párom is ott lesz.



2014. nov. 28. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
En most voltam bar nem Miskolcon. Nekem beengedtek a paromat is es megmondtak a baba nemet is :-)
2014. nov. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miskolcon lakom, ott ugye a szuleszetre kell menni genetikai uh-ra. Nem most voltam hanem 2 eve de nyugodtan bemehet a parod is. Nekem a ferjem nem ert ra es a hugomat kerdeztem meg h nincs-e kedve eljonni velem. Mikor bejott mondtak h persze nyugodtan. A genetikai uh-t Dudas erno szokta altalaban csinalni. Nekem akkor mondtak meg 100%ra h kislanyom lesz. Ha ugy mutatja a kicsi magat akkor meg tudjak mondani. Mondjuk en rakeredztem h ha tudnank nezzuk mar meg, ha nem kerem erre akkor nem tudom magatol megnezte volna. :-)
2014. nov. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én székesfehérvári kismama vagyok,nálunk is teljesen természetes,hogy az apuka bejöhet,nem kell hozzá külön engedélyt kérni.Nekem nem tudták megmondani,mert úgy feküdt sajnos.A 24.héten 4d-s uh-n tudtuk meg a nemét,de ott is kellett játszani vele,mert akkor sem akarta mutatni magát.De ha úgy fekszik,akkor már megtudják mondani 18 hetesen is.
2014. nov. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nyuszmoo ***** válasza:
Biztos beengedik:-) mégiscsak apa, és kíváncsi a babájára:-) egyébként vam egy olyan jogod, h bármelyik orvoshoz bekísérhet vki, ezt az orvos sem tagadhatja meg:-) nálunk is bejön, pedig egyik sem magánrendelés, hanem tb-s sztk-s:-) boldog babavárást:-)
2014. nov. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Akkor mindenképpen viszem a páromat,most látja majd a babát előszőr.

Úgy gondoltam mostmár neki is nagy élmény lesz,hiszen a picikénknek már teljesen baba külseje van mostanra és elég nagyocska már.

2014. nov. 28. 11:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Szinte mindenhol beengedik apukát, engem majdnem mindenhová elkísért eddig. Legutóbb nem tudott jönni az UHra, mert dolgozott, szólt is a doktornő, hogy legközelebb hozzam apukát is. Szóval szerintem ne aggódj.
2014. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál.

Pénteken megyek és jön a párom is ha elengedik melóból.

2014. dec. 2. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!