Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg simán be tudom húzni a...

Meg simán be tudom húzni a hasam, mintha nem is lennék terhes! Normális ez? 26 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
2 hete voltam dokinál, akkor minden rendben volt! Hozzáteszem, egy hete itthon vagyok a tüdőgyulladásos kislányommal, és szétidegeskedtem már magam szegény miatt! Most valahogy a hasamat is kisebbnek làtom, mint eddig. Sosem tartoztam a nagy pocakú kismamák közé, de azért szerintem ennyi idősen má meg kéne ugrania a növekedésnek... Baba rendesen mocorog hála az ègnek!
2014. nov. 29. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hany cm es kg vagy?
2014. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
167 cm, és 63 kg. Eddig 3 kilot híztam kb.
2014. nov. 29. 10:35
 3/7 anonim ***** válasza:

én 170 centi, 65 kg vagyok és szintén 26 hetes kismama. Ha bővebb felsőt veszek fel, észre se lehet venni hogy kismama vagyok. nekem is 2. baba, elsővel se volt nagy hasam. szerintem inkább örülj neki, kisebb a teher. a baba jól van, mozog, gondolom a terhességi hétnek megfelelően nő, szóval ne aggódj :)

ki nem állhatom mikor valaki megjegyzi, hogy milyen kicsi a hasam. nem a has mérete számít, a gyerek akkora amekkorának lenni kell, és kész. ezzel tudnak az idegeimre menni, de nagyon :)

2014. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs nagy hasam, be tudom húzni, szintén 26 hetesek vagyunk és nagy a mozgolódás. 163 cm és 55kg, 50ről kezdtem.
2014. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De drágák vagytok, már meg is nyugtattatok! :) köszönöm! :) meghàt elvégre nőhet még, hol van még a vége! :))
2014. nov. 29. 12:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Én alapból ducin típus vagyok, 26 hetesen ezáltal már hatalmas hasam volt. Viszont változik a baba helyzete és ezàltal a hasméret. Nekem pl

28.héten: 131 cm volt a kerület

30.héten: "csak" 127 cm

Úgyhogy a baba fekvésétőlnis függ, nyugi :)

31h km

2014. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2. babával 34 hetesen sokan észre se vették, hogy terhes vagyok laza pólóban. Most se óriási a hasam.

Azért ne húzogasd be, ha nem muszáj:D

1. babával óriási hasam volt, már 15 hetesen le se tudtam tagadni. Mondjuk akkor sajnos nagyon sokat híztam. Most 9 kilónál tartok "csak".

36+4 hkm

2014. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!