Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mehetek terhes tappenzre?

Mikor mehetek terhes tappenzre?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 8 hetes terhes vagyok. De egyre rosszabbul viselwm allandoan aludnek, faj a derekam hanxingerem van. Azt szerwtnem.megkerdezni hogy mikortol mehetek terhessegi tappenzre kiir a doki egybol? A munkaltatom elkuldhet kozbe ? köszi a valaszokat

#terhessegi tappenz
2014. nov. 27. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Már most is kiírhat az orvos.
2014. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhes táppénzre akkor mehetsz, ha veszélyeztetett terhes vagy.
2014. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Már akár most is kiirathatod magad.

De kitartás, lehet csak pár hétig tart és utána megint jól leszel.

2014. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Bele ne halj már ...
2014. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat.

Kedves utolso te is bele halnal ha apolonokent 12 oraban dolgoznal egy tempos oaztalyon..

2014. nov. 27. 16:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező légyszíves ne általánosíts.32 hetes kismama vagyok.Pulmonológián dolgozom,22 hetesen jöttem el táppénzre.Sokszor én is meg akartam halni,folyamatosan hánytam a 18.hétig,de a pénz nagy úr.Szóval nem igaz,hogy egy ápolónő nem bírhatja.Ettől függetlenül,akkor jössz el táppénzre,mikor te szeretnél.
2014. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Ne foglalkozz a gonosz véleményekkel!

Te érzed hogy mennyire bírod.

Aki bírja dolgozzon,aki nem az hadd menjen táppénzre.

Van aki az anyagiak miatt marad a melóban,de ha te anyagilag megteheted,hát tedd csak nyugodtan!


Nem értem miért kell egyből letolni a másikat??!!!

A nőgyógyász akkor ír ki amikor azt te szeretnéd.


Mielőtt még engem is letámadna valaki,elmondom hogy 17 hetes vagyok,veszélyeztetett terhes és táppénzes a 6. héttől.


De én nem ítélem el azt sem,aki egészséges terhesség mellett táppénzen van.


Hadd élje meg mindenki a babavárást úgy ahogy az neki a legjobb!!!!!!!


Minden jót kívánok Nektek :)

2014. nov. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A terhesseg nem betegseg termeszetes allapot.Sok kismama rosszul van elmulik ki kell birni a munka jo dolog eltereli a figyelmet a rossz kozerzetrol.

Nem vagy beteg csak a tested valtozik.

Itt nalunk az apolonok orvosok szulesznok a 36 hetig dolgoznak 2 muszakban igaz a terhesseg alatt max 9 orat szabad.

2014. nov. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!