Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Próbáltátok már az Intelligend...

Próbáltátok már az Intelligender tesztet, ami megállapítja a baba nemét? Bevált?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

En nem, de a baratnom igen. Egy gond volt csak vele: elegge kettes szinul lett az eredmeny, nem volt annyira egyertelmu, mint a bemutatoban, de inkabb lanynak tunt. Vegul tenyleg lanya lett. Ha gondolod keress ra angol, amerikai forumokon, nagyon sok tapasztalatot olvashatsz rola.

Bevallom oszinten, hogy egy pillanatra majdnem en is elcsabultam, ugyanis a masodik babanal nagyon kivancsi voltam, hogy fiu lesz-e, vagy lany, de a ferjem hulyesegnek tartotta. Inkabb rabeszelt, hogy majdnem ugyanannyiert menjunk egy el korai 4D uh-ra. Igaza lett, alig voltam 15 hetes terhes, amikor 4d-re mentunk es teljesen egyertelmuen meg tudtak allapitani, hogy fiunk lesz. Az uh-s szerint mar betoltott 13 hetes kortol nagyon biztosat tudnak mondani. Szoval neked is inkabb ezt a megoldast javasolnam.

2010. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!