Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A táppénz beleszámít a tgyás,...

A táppénz beleszámít a tgyás, és a gyed megállapításánál az alapba?

Figyelt kérdés
A HRes igazgatónő azt mondja igen,mert munkaviszonynak számít,de a TBnél viszont azt mondják,hogy nem ,mert az csak összekötő időszak.Jó lenne tudni,mert szeretném látni,hogy körülbelül mennyi pénzre számíthatok majd.Ha a 180 napból 94 nap minimálbér,86 nap táppénz,akkor kaphatok ilyen juttatásokat?Ha igen,kb. mennyi lesz?
2010. jan. 30. 20:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondták a munkahelyemen, hogy beleszámítják. Én október vége óta vagyok táppénzen, 2010 júniusában szülök majd, azaz a 2009. évi jövedelmemből számolnak majd TGYÁS-t és utána GYED-et. 10 hónap munkabér, 2 hónap táppénz.

De a legbiztosabb az, ha felhívod a területileg illetékes Egészségbiztosítási Pénztárat, ott 100%-ra megmondják.

2010. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat.A tbinfo oldalon azt válaszolta a szakértő,hogy igen,beleszámít. :)
2010. febr. 1. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!