Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-7 hetes kismamik! Hogy vagytok?

5-7 hetes kismamik! Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én 6 hetes vagyok,semmi tünetem,esténként fáj a mellem.Nyáron voltam missed ab-on,most írattam fel Utrot,remélem minden rendben lesz.Nektek van tünet,rosszullét?
2014. nov. 30. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is volt egy missed-em februárban, most 7+3 hetes vagyok. Tüneteim csak kb egy hete lettek, addig semmi, én is aggódtam, de minden rendben, 3 napja voltam dokinál, vert a babám szíve, pedig nem középidőben fogant, hanem pár nappal később. Tudom, hogy nehéz, de nyugodj meg, nem fog még egyszer megtörténni! A tüneteken meg nem múlik semmi, lehet pár nap múlva olyan rosszul leszel, hogy visszasírod még ezt :)
2014. nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te kaptál Utrogestant?
2014. nov. 30. 17:08
 3/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

5+5 hetes vagyok, egyenlőre fáradékonyság, enyhe hasszúrkák, érzelmi túlkapások és mellbimbó fájdalmak jellemzőek.

Szerdán töltjük be a 6.hetet, akkor megyek UHra, remélem látunk majd már valamit/ valakit. :)

Addig is csak az elmaradt vérzés, az 5 pozi teszt és egy vérből kimutatott Hcg biztosít minket arról,hogy itt van. :)

Első babó, elég izgalmas!


26N

2014. dec. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok én még nem vagyok 5 hetes de van 4 pozitív tesztem és egy HCG vérből.eddig csak a melleim fájnak és fáradékonyabban érzem magam. Utolsó neked menni lett a HCG eredményed a vérből kérlek megiRod.
2014. dec. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

5+1hetesen volt a vérvétel és 1615.77 lett a Hcg. Néztem egy táblázatot és elérte

2014. dec. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elérte a 6. Hët minimumát. Neked mennyi lett?
2014. dec. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én nem kaptam utrot, mert nekem egyszerűen elhalt az előző terhesség, nem volt se vérzés, se görcs, se barnázás, csak UH-n üres volt a petezsák. Több orvos is látott akkoriban, mind azt mondta, hogy ilyen esetben nem kell utro a következő terhességnél, mert az ilyen jel nélküli elhalásokon az sem segít, sajnos nem lehet vele mit csinálni.


Amúgy én is 26 vagyok, szintén első baba lesz :)

2014. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor neked is izgalmas, utolsó? :)


26N

2014. dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon, de főleg aggódós az előzmények után :/ De próbálok pozitív lenni, tudom, hogy minden rendben lesz :)
2014. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tuti minden rendben lesz! :)

Az a nyugtalanító,hogy nem látom, nem érzem, néha "ki is megy a fejemből",hogy mi a helyzet,és nem akarom,hogy vissza menjen. Hiába tudom,hogy ez butaság. :)

26N

2014. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!