Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogom érezni, ha megfordul a...

Fogom érezni, ha megfordul a babám?

Figyelt kérdés
27 hetes kismama vagyok, eddig farfekvéses a babám. Már van olyan nagy, hogy érezzem amikor befordul majd?
2014. dec. 3. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogod érezni, max abból hogy máshol rugdos.
2014. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kedves kismama!

Nem tartom valószinünek hogy èrzed majd( bár sose tudni ha a babád nem egy izgő mozgó menő manó, akkor előfordúlhat). Èn egyiknèl sem èreztem, tudtam hogy na most fordúlt meg(5 gyerköcöm van). Ahogy nő majd egyre jobban fog fèszkelődni ès bizony erősebb is lesz ès nèha nem èppen kellemes a bújdosása, boxolása, rugdosása de akkor is ez volt nekem a legszebb rèsze a terhessègeimnek. Sok boldogságot a picihez!

2014. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha későn fordul át, akkor érezheted. Nekem a 30. héten fordult meg. Legalább is szerintem azt éreztem, mert olyan fura feszítő érzést sem előtte, sem utána nem éreztem a hasamban. Meg 2 orvosom volt, 2 nap eltéréssel voltam náluk, szerdán még faros volt, csütörtökön fájt nagyon a hasam, pénteken a másik doki meg mondta, hogy megfordult a baba.
2014. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 34.hétben forfult át,hát nem 5perc alatt :)

napokig harántban volt,ezért gondoltam,hogy éppen most fordul.. aztán mentem vizsgálatra,és mielőtt a doki az uh fejet rámtette volna,mondtam neki,hogy szerintem elnapolhatjuk azt a progis császárt,mert a lánykám lefele van. aztán megnézte,és mosolygott,hogyő megmondta,hogy megtalálja a helyes irányt :)

úgyhogy 3hete van normálisan,és pár napja illeszkedett be a fejcskéje,borzasztóan nyom,és nyilalgat egyre többször a méhszájamnál.. :)

37hkm

2014. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hatàrozottan éreztem... a munkahelyemen volt kb a 30. héten. Egy nagy hipermarketben dolgoztam. Mindig extrém mocorgós volt de akkor olyan fàjdalmas hirtelen feszülést éreztem hogy még levegőt is alig kaptam a széket meg úgy tolták alàm. Igaz jó nagy baba volt gondolom ezért érezhettem ennyire. Előtte 2 nappal voltam magán uhn akkor még farfekvéses volt màsnap mentünk kötelező uhra akkor már meg volt fordulva úgyhogy tuti az volt.
2014. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 27 hetesen meg nincs olyan nagy hogy erezd a fordulast. Majd ha nagyobb lesz. 32-33? Elozo gyerkocomnel mindig tudtam (kb. a 32. hettol) hol a feje, de most sajnos nem tudom, mert elol van a placenta :((((
2016. márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!