Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ha elmegyek a UH...

Szerintetek ha elmegyek a UH vizsgálatra megengednék odabent, hogy készítsek a telefonommal, videót vagy fényképet?

Figyelt kérdés
Az SZTK-ba megyek, és ott nem adnak csak a 18.héten uh képet, de még csak 8.hétben vagyok. Karácsonyra szeretnék egy kis üdvözlőlapot készíteni a nagyszülőknek, hogy benne legyen a kép is. Valaki csinált már ilyet? És ha igen nem fintorogtak a kérésen?

2014. dec. 4. 11:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem az összes UH vizsgálatot végigvideózta.

Mindig megkérdeztük előtte, hogy szabad-e, de sose volt semmi gond, csak annyit mondtak,hogy ők egyáltalán nem bánják, ha nem akadályozza a vizsgálatot.

Ez Miskolcon volt.

2014. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Szia! Én is nőgyógyon dolgozom,nálunk nem lehet,főorvosi utasítás.

De egy kérdést megér.:)

2014. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Elmentem, kérdeztem, hogy egy fotót lehet-e csinálnom, hogy karäcsonyra meglepetésnek megmutathassam a családnak, azt mondták én nem, de ők nyomtatnak majd egy jó pozícióból egy képet. 1270Ft volt, de legalább kaptam. Azt hittem nem adnak, de igen, csap pénzért :)
2014. dec. 6. 09:53
 14/16 anonim ***** válasza:

Épp tegnap este gondoltam Rád. Örülök, hogy sikerült :)

Fényképezd le, úgy marad Neked is, meg az a papír ha kint van fényen viszonylag gyorsan bebarnul, majd eltűnik.

Biztos örülni fognak a nagyszülők. :)

2014. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez milyen kib*szás, hogy már mindenből pénzt csinálnak :((

Mi végigvideóztuk az UH-ot ingyen és fogadott orvosom se volt.

2014. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam először, hogy milyen anyagias a világ, aztán meg hogy legalább lesz egy képem :D Egyébként hálistannek mindent rendben találtak, erős szívhangja van a kicsinek :)
2014. dec. 7. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!