Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltam vagy 5 tesztet,...

Solya0322 kérdése:

Csináltam vagy 5 tesztet, vasárnap óta egyre erősebb a csík rajta, az már jelent valamit, ugye? Tegnap voltam dokinál, mert barnázgattam, arra kaptam utrót. Annyit mondott van egy 3x1,5mm-es echoszegény terület ami korai terhességre utalhat.

Figyelt kérdés
Kb.4 hetes lehetek. Ma voltam vérvételen. Ez már baba gyanús, ugye? Korán mentem? Kénytelen voltam.
2014. dec. 4. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
5 pozitív teszt nem téved. A doki sem :)
2014. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj még 15-öt! Az a tuti!!!!
2014. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy beparáztatott,hát ez nem is biztos, hogy az..... Azért küldött vérvételre meg vizeletre, hogy tuti legyen. Én meg itthon csinálgatom a teszteket,(a férjem hülyének néz már :) a mai mondjuk olyan erős volt kint a kontrollcsík. Van cisztám, a tesztem meg az volt, hogy okozhat állterhességet. Ezért vettem 4 különböző fajta tesztet.
2014. dec. 4. 14:50
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

én agygörcsöt kapok tőletek, de komolyan :) és ezt minden rosszindulat nélkül mondom!

hetente feltesztek ide negatív tesztet, hogy mi mondjuk már azt, hogy biztos csak halvány pozitív és vak vagy és az se számít, hogy megjött, majd még szét is vágjátok a tesztet és rájöttök, hogy mensi mellett is tuti lehettek terhesek mert a szomszéd barátnőjének az ismerőse mondta :D

na és ezek után ha az orvos is azt mondja, hogy sikerült és 5 azaz ÖT!!! teszt bizonyítja, azután meg még megkérdezed, hogy ez baba GYANÚS?!?!?!?!

nem basszus, nem gyanús hanem az...

2014. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak rosszindulatú ciszta okozna pozitív tesztet, azt meg a doki is látta volna uh-n. Koraterhes vagy, semmi különös! :)
2014. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Jó, hogy kételkedem 1,5 év próbálkozás, 1 vetélés és 1 felszívódás után.
2014. dec. 4. 15:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, te totál terhes vagy, ne tesztelgess tovább, hanem hidd el és élvezd! :)
2014. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, oké :) Holnap kapom meg az eredményt. Ha a kezemben lesz, akkor már teljesen elhiszem. :)
2014. dec. 4. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!