Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hete olyan tüneteim...

Egy hete olyan tüneteim vannak, hogy enyhe émelygés, alhasi fájdalom, megduzzadt mell, és ez igy napról napra gyakoribbak. Vasárnap csináltam tesztet (11.16) és negativat mutatott,21 én kellene beteg legyek. Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ma erősebb hányingerem volt és fájt a hasam alja és jött valami barna folyás. Netán vetélés történk?
2014. nov. 18. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha a tüneteidet valóban terhesség okozná az már a teszten is látszódna. Türelem és a aját érdekéedben ne figyeld ilyen árgus szemmel magad, mert pár nap és nam csak hányingered lesz, hanem hányni is fogsz, közben meg még az sem biztos, hogy terhes vagy.
2014. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó de lehet hogy nem mutatja ki, mert el kell bizonyos időnek telnie, hogy kimutassa nem? Ha tényleg az vagyok és most hogy jött ez a barna folyás késő lesz ha estére elmegyek a nőgyógyászhoz? mert már van lebeszélve időpontom. Nem késnék azzal,hogy nem legyen semmi baj?
2014. nov. 18. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudsz elvetélni, ha nem vagy terhes. Terhességi tünetek a HCG hormon hatására jelentkeznek, ha pedig negatív a teszt, akkor nincs, ami tüneteket okozzon. Ha 21.-ére várod, akkor ne tesztelj ennyivel korábban. Szerintem csak meg fog jönni, azért barnázol.
2014. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!