Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten indult a...

Hányadik héten indult a szülésed, és nappal vagy éjjel?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Egyre jobban kezdek szorongani az egyedüllét miatt.. férjem napi 12órát dolgozik,egész nap egyedül vagyok,ha hívom se tud haza érni egy óránál hamarabb..

Csak az érdekelne(magam sem tudom miért,gondolom megnyugtatás képpen),hogy kinek hanyadik héten indult,hogyan ,és melyik napszakban a szülés?

35hkm


2014. nov. 16. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:

1, 38. héten korán reggel, de csak este 19:30-ra született meg a babám

2, 36. héten, du. 15:00-kor, 50 perc alatt megszületett

3, 37. héten, este 22:00 körül, reggel fél 7-re született meg


Legyen A és B terv is, ha pl. a férjed dolgozik, akkor Anyud-Apud-Tesód legyen akit riaszthatsz!

Nem születik meg hamar az első baba (általában) a férejednek bővel lesz ideje utánatok menni és csatlakozni :)

2014. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

36 héten,keddi napon délben kezdett szivárogni a magzatvíz, bementem a kórházba, éjjel folyt el rendesen és reggel szültem.

ne aggódj, ha el is folyik a magzatvíz, nem fogsz 5perc múlva szülni.

nyugalom

:D

2014. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

39+4-re magzatvízelfolyással, vásárlás közben, délben...

Még hazajöttem, és akkor hívtam a férjem. Kb 3/4-1 óra volt, mire hazaért. Még ivott egy kávét, és utána indultunk , kb 3 körül. Nem késtünk le semmit. Amikor a kórházhoz értünk, akkor kezdődtek a fájások.

Este 10-kor volt a kezemben a fiam.


Ne aggódj elég kevés esélyed van rá, hogy megszülj, mire hazaér a férjed...

2014. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok.

Nekem három szülésem volt, egyiknél sem folyt el a magzatvíz, fájásokkal kezdődött

2014. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért az kellemetlen lehetett vásárlás közben :))))

Eddig elég megnyugtató minden válasz :)

2014. nov. 16. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:
39.héten.Este 9-kor indult fájásokkal.23.08-kor született a kisfiam.
2014. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt azért tudni kell, hogy amikor elfolyik a magzatvíz akkor már nem szabad mászkálni, mert a baba kezei vagy a köldökzsinór előre eshetnek (előre sodorhatja őket a víz)

Akkor le kell feküdni, mindenképpen a bal oldalra,és ha már nem olyan mértékben folyik, akkor lehet felállni...

nekem a szülésznőm mondta

2014. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!