Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy valaki 45 évesen tervezi világrahozni első gyermekét?

Figyelt kérdés
A feleség 45, a férj 50 éves. A férj korábban megözvegyült, neki több gyermeke is van (köztük felnőtt is). Az asszonynak korábban nem született gyermeke, ez lenne az első terhessége. A férj gyermekei az új feleséget elfogadják, a családnak anyagi gondjai nincsenek. Vélemények?
2010. jan. 31. 17:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Nekik is joguk van hozzá. Csak később lesz nehéz, ha már nem érhetik meg a gyermekük esküvőjét-mondjuk.

De miért ne? ...

2010. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%
nyugdijas lesz,mire a gyerek kijárja az általánost.Sose fogom én ezt megérteni,de hál istennek nem az én dolgom..
2010. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne??Mindenkinek joga van a gyerek vállaláshoz.Nem kor függő!Az más kérdeés hogy mennyit fognak látni a gyerekük életéből, de az már más téma!Az édesanyám testvére 42 volt mikor először szült, mert mindenképp szeretett volna gyereket, de 8 terhessége elhalással végződött, amik 6hónapos terhessége idején jött létre!Elvált, új férje lett, és újra megpróbálta!Most 2 egészséges okos fia van!
2010. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem szülhet nyugodtan. Van egy ismerősöm, aki elég késői gyerek (azt hiszem nagyjából ilyen korúak lehettek a szülei, amikor született) és soha semmi problémájuk nem volt.
2010. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

sok boldogsagot nekik! mi ebben a rossz???

ez nem kor fuggo, gondoljatok bele, ez a baba legalabb egy szereto csaladba erkezik, nem ugy mint sokan...ugye?!

a kor nem szamit, edesanyam 24 evesen szult engem es 33 volt amikor sajnos meghalt! en pedig 9!

tehat...

2010. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Semmi,örülök,hogy végre ő is anya lesz:)
2010. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem tok jo, hogy neki is megadatik, hajra! :)
2010. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Minden jot es sok örömet a babahoz!A kor nem szamit a szeretet a lenyeg!
2010. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Miért ne érhetnék meg a gyerekük esküvőjét?!

Van aki 90 feletti kort megér egézségben, más pedig fiatalon meghal. Pl. egy barátnőm, aki 20 évesen szült, 21 évesen megözvegyült. Kinek van a homlokára írva, a jövő?! Nagyjából ugyanannyi az esélyük, mint bármelyikünknek. Ovónőként megfigyeltem, hogy idősebb szülők gyereke általában ebben a korban jóval intelligensebb, fogékonyabb az átlagnál.

2010. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
:) Engem is 45 évesen szült anyu, apu 47 volt. Első és egyetlen gyerek lettem. Nemhogy az esküvőmet, de az első unokájuk születését is megélték :) (most 7 hónapos a lánykám). De ennek ellenére én már későinek tartom, legalábbis a gyerek szemszögéből. Nálunk ugyanis nagyon sok volt az a 45-47 év korkülönbség. Soha nem jöttem ki velük vmi jól, nem tudtunk beszélgetni semmiről, kivéve persze az iskoláról. Nagyon szigorúak voltak, nem járhattam sehová, hozzánk sem jöhetett senki, még osztálytársak sem. Most 21 éves vagyok, mint írtam, van egy 7 hónapos lánykám egy csodás apukával... Örülök, hogy eljöttem anyuéktól...300km-re... :)
2010. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!