Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha van baba erős pozitívnak...

Ha van baba erős pozitívnak kell lenni-e már a tesztnek?

Figyelt kérdés
25.napos ciklus,nov 24-25.re nem vàrtam,mell fàjdalom,émelygés,barzàzàs,6.db halvàny pozi teszt.
2014. dec. 6. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)

Ha ennyi ideje késik, és a teszted pozitív, akkor orvoshoz menj, főleg ha barnázol is, ne a teszteket csináld.

2014. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha halvány pozitív csak 1 db teszt, akkor is van baba. (Ha nagyon nézegetni akarod, erősödik-e még, akkor 3 naponta ismételd csak, és kb. ugyanannyi pisi/ivás után, ugyanabban az időpontban, ugyanolyan márkájú teszttel.) Barnázás miatt szerintem mielőbb doki, sztk ügyeleten is kell fogadniuk.
2014. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap dokinàl,UH-on is,de még nem igazolható a terhesség!Vagy olyan pici vagy később volt peteérésem!Hétfőn kell vissza mennem!
2014. dec. 6. 16:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Reggel akarok még tesztelni!
2014. dec. 6. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Késői peteérésnél előfordulhat, hogy még nem látszik semmi, főleg ha hasi UH-val nézte. Naptár szerint még 5 hetes terhes sem voltál, mikor az orvosnál jártál, az nagyon korai, ne aggódj!
2014. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!