Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes terhességnél tapaszt...

4-5 hetes terhességnél tapasztalt barnásnak mi lett a vége? Mennyire barnáztatok? Mit kaptatok rá?

Figyelt kérdés
2014. dec. 6. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rögtön az erős pozi teszt napján volt egy nagy barna paca. Duphastont kaptam rögtön, szedtem a 13. hét végéig. Jelentkezett még kétszer pecsételés, a 8. és a 10. héten. Ezeknél megemeltük néhány napra a Duphastont 3*2-re.


Holnap töltöm a 18. hetet, a 10. heti pecsételés óta semmi panaszom (kopp-kopp).

2014. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, a mennyiségi kérdésre nem válaszoltam. Az első volt a legtöbb mennyiségre, azt írtam. A 10. heti nem is barna volt, hanem piros, pisilés után törlésnél híg véres lett a papír. Tisztaságira is csak kis maszat került, mire beértünk a klinikára. Harmadjára is kis mennyiségű, de barnás volt, szintén a wc-papíron észleltem reggeli felkelés után.
2014. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos vetélés lett a vége.
2014. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Először csak pihenést javasoltak 4,5 hetesen.Mivel erősödött kaptam Dicynonet.Egy hónapig vérezgettem így,volt hogy barna,volt hogy piros,volt olyan nap hogy csak pár csepp,de olyan is hogy a tisztasági kevés volt.Majd egy hónap panaszmentesség után 13 hetesen elöntött a vér,1 hétig véreztem ,3 hétig voltam kórházban..

Azóta nem véreztem,gyakran kemènyedek.Ma vagyunk 27 hetesek.

2014. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-5 napja barnàzgatok,tisztasàgin alig van folt,inkàbb csak pisilés utân a papíron van nyoma!
2014. dec. 6. 21:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem volt kérdés, de szerintem, ha már tart pár napja, mindenképp menj orvoshoz, nehogy baj legyen!
2014. dec. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ömlött a vérem! Utrogestan bogyót kaptam. 32 hetes a pocaklakóm :) csak pozitívan! :) :)
2014. dec. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szervezeted emlékszik a ciklusodra, azért is lehet. De a biztonsá érdekében inkább kérj Utrot.
2014. dec. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pénteken voltam dokinàl,uh-on még nem làtszott semmi,hétfőn reggel vissza kell menni!A barnàzàsra nem mondtak,nem adtak semmit.
2014. dec. 7. 09:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is pozi teszt után két napra kezdődött a barnázás.Nekem is általában csak pisilés után a wc papíron volt.Én utrogestant szedtem és majdnem a 10.hétig barnáztam.Viszont nekem volt vérzés is.Mint utólag kiderült ketten voltak.Az egyik elment a másik pedig most itt rugdos a hasamban 20hetesen.
2014. dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!