Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódom! Ez normális?

Aggódom! Ez normális?

Figyelt kérdés
6 hetes kismama vagyok. Eddig rendszeresen hányingerem volt, meg fájt a hasam, a mellem. De most 2 napja semmi tünetem nincsen. Ez normális? Aggódom, hogy esetleg valami baj van a babával. Holnap kell mennem az első ultrahangra.
2010. jan. 31. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia.az elején nekem is volt olyan h egy-két napig semmi tünet aztán megint előjöttek.ne aggódj,minden rendben lesz.gratulálok a babához.


24 hetes km

2010. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Én is gratulálok és jó babavárást!
2010. jan. 31. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen és Neked is jó babavárást.:))
2010. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8 hetes vagyok, és hol van tünetem, hol nincs, hol ilyen van, hol olyan. Néha olyan éhes vagyok, hogy egy egész ló lenemme, aztán mikor elkezdek enni, már két falat után kipukkadok. Aztán hányingerem van, mégis tudok enni 2 szendvicset is. Aztán egy nap semmi szinte. Már kezd az agyamra menni ez, főleg mert a lányommal semmi bajom nem volt, de hát ez van. Szerintem normális, ne aggódj! Minden rendben lesz, kicsit irigyellek hogy már holnap mész uh-ra, én már voltam ugyan elsőn, két hete, de csak szerdán megyek legközelebb, alig várom már.
2010. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!