Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondolsz erről? "A terhess...

Mit gondolsz erről? "A terhesség nem mentség arra, hogy hízz. "

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 11:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Ez így van. Megfelelő étrenddel a súly csak a baba súlya, egy kis víz és a lepény, némi zsír. Sőt, ismerek olyat, aki ir-sként 160g szénhidrát diéta mellett esett teherbe, végig tartotta is a diétát, 3.5 kg-s babája lett, és egyetlen kilót sem hízott a várandóssága alatt.
2014. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%

Teljesen jogos!Ha valaki babát vár,az nem hatalmazza fel arra,hogy zabáljon és elhízzon,mint egy tehén!

Lehet azt normálisan,ésszel is csinálni.Nem mondom,hogy egy grammot se szedjen fel,de én a 10 kiló feletti hízást már túlzásnak tartom!

Én +8 kilót szedtem fel.

2014. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
normál súlynál lehetetlen.
2014. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%
Egyetértek, azért mert állapotos vagy nem kell bálnának kinézni. Sokan csak szedik magukra a kilókat a terhesség alatt, majd szülés után leadom címmel, aztán dehogy... maradnak olyanok...
2014. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek érdeke, hogy anya ne hízzon el nagyon a várandósság alatt. A dohányzó, drogozó vagy alkoholt ivó kismamákat már erősen figyelmeztetik, de az, hogy mértéktelenül eszik valaki nem számít ennyire komolynak, pedig az! Bizonyos mérték felett káros a magzatra is. Ésszel kell élni, és nem a kívánósságra fogni a napi hamburgert, két kiló csokit és egyebeket.
2014. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Én azt gondolom, hogy senki nem tartozik másnak elszámolással azért, hogy hízik-e vagy sem, ha terhes, ha nem.
2014. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Én pedig azt, hogy alkat kérdése az egész.
2014. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt is említsük meg,hogy valakinek igen durva vízvisszatartási problémái vannak. Tehát ha valaki 20 kg-ot hízott abból lehet,hogy csak 10 kg a víz. Mert valaki igen hajlamos arra,hogy rettentően vizesedik a várandósága alatt..

Plusz aki nem eszik sokat,mégis feküdnie kell x hónapot mert veszélyeztetett.. Vannak azért komoly kivételek!!

De.. Természetesen ezen kívül egyetértek az állásponttal,miszerint nem mentség. És az is nagy igazság,hogy NEM KETTŐ helyett eszünk!!!!

2014. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Na, akkor kiegészítem. Nem ELhízásról van szó... A mindig fitt tesóm szilveszter körül vára a babát, jó nagy pocakja van, + 9 kg. Ettől van elájulva a 19 hetes rokon, akin nem is látszik, hogy várandós. Én teljesen elképedtem, hogy ezért lenézi, nem gondoltam, hogy 1 dekát sem illik hízni, mikor ott van a pociban egy x kilós bébi. :/
2014. dec. 9. 12:04
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A 20, hétig én sem híztam, azóta lassan +5 kg-nál tartok, a rokon még könnyen beszél... 30 hkm
2014. dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!