Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Házas élet az első 12 hétben?...

Házas élet az első 12 hétben? Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, nem nagyon vágyom együttlétre, 3 hete, mióta kiderült,hogy babánk lesz kétszer voltunk együtt. Félek a méhösszehúzódásoktól, vérbőségtől...

2014. dec. 9. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Nekem 3 gyerekem van. Mindegyik terhességem alatt szexeltünk, egészen a 7-8 hónapig.

Ha nem vagy veszélyeztetett terhes, akkor nem fog ártani.

2014. dec. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egész terhesség alatt egyáltalán nem kívántam. Nem féltem, egyszerűen nem jött az ihlet. Szerencsére ezt a férjem nagyon jól megértette. Szülés után 8 héttel pedig gyönyörűen visszaállt a rend.
2014. dec. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Régebben a legtöbb nö ilyen idös terhességet még nem is igen vett észre és nyugodtan szexelt.


Ha ettöl baja lenne a babádnak, akkor ott eleve gond van vele, és csak idö kérdése, hogy mikor megy el - függetlenül attól, hoyg van szex vagy sem.

2014. dec. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Nekem azt mondta az orvos, hogy egeszseges, panaszmentes terhessegnel sem ajanlja a szexet az elso 12 hetben. Nem is tettuk, pedig libidom volt. Ennyi onuralma legyen az embernek. Ha csinaljatok, akkor nagyon ovatosan tegyetek!
2014. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 8+2 hetes vagyok, volt egy missed abom, emiatt nem mertünk semmit csinálni az elején, nehogy baj legyen (a missed nem emiatt volt, de egy ilyen után már mindentől fél az ember). 6+4 hetesen voltam orvosnál, azt mondta, nyugodtan szexelhetünk, csak óvatosan. Megnyugtatott, hiszek neki, csak épp az a bibi, hogy olyan hányingerem van állandóan, hogy gondolni se bírok a szexre. A férjem megértő, mondta, hogy ha esetleg érzem az erőt, jelezzem, de ő nem akar zaklatni :) Remélem hamarosan változik a helyzet, én elvagyok, mivel a rosszullétek miatt nem is akarok szexelni, de neki elég rossz lehet :(
2014. dec. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet. Mi naponta szeretkeztünk az elején, mondjuk egyszer sem voltam rosszul. Méhösszehúzódásaim is voltak, nyilván orgazmus anélkül nincsen. Egészséges terhességet ez nem terhel meg. :)
2014. dec. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt tedd, amire vágysz. Mi szeretkeztünk, bár nem életünk legvadabb szexcsatái voltak, de éltünk házaséletet. A doki se tiltott tőle, sőt, amikor terhességi cukros lettem, viccesen megjegyezte a férjemnek, hogy minden meg nem evett csoki helyett legyünk együtt. A férjem csak annyit kérdezett vissza, hogy tudja doktor úr, mennyi csokit meg bírt enni a feleségem? De ha nem kívánod, ne csináljátok. Nekünk is voltak szexmentes idoszakaink, mert annyira fáradt voltam, hogy még gondolni se tudtam rá, de pár hét alatt általában el is múlt ez a fáradtság.
2014. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy nézett ki, hogy 3-4 naponta összebújtunk. Bár nem éreztem égető szükségét, hogy szeretkezzünk, a férjem mindig pillanatok alatt fel tudott izgatni. De Te úgy csináld, ahogy nektek jó. Ha félsz, és emiatt nem tudsz ellazulni, akkor elégítsd ki egyéb módon a párodat. Ha meg jól esik, akkor szeretkezz nyugodtan. 32 hkm
2014. dec. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!