Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második trimeszterben lévő...

Második trimeszterben lévő kismamák! Hogy vagytok? Ki milyen új dolgokat tapasztal mostanában? Ki mennyit hízott?

Figyelt kérdés
Én 16+3 hetes vagyok, nemrég kezdtem el érezni a kicsi mozgását, mostanra már jóval több az energiám és jól vagyok. A Linea Negra kezd jobban látszani és kívánom a narancslét. Az orvos szerint kislány lesz a babóca de ez még nem biztos. Eddig 44 dekát szedtem fel. Ti? :-)

2014. okt. 28. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. 18 hét 4 napos vagyok. Mandarin a kedvencem, de amúgy nem vagyok kívánós. Eddig nem híztam, viszont tudatosan próbálok enni, az első gyermekemmel 23 kilót híztam, ezért az óvatosság :) Nagyon jól érzem magam csak tele vagyok aggodalommal..ennek az okát nem tudom!Mozogni a 14. hét óta érzem! :) Boldog babavárást!
2014. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21+3 hetes vagyok.Az elején fogytam 5 kg-t,ebből 4 kg visszajött.A pocakomról le sem tudnám tagadni hogy babát várok :) Második gyerek lesz.Veszèlyeztetett vagyok,így hiába vagyok tele energiával vigyáznom kell.13 hetes kora óta érzem mocorogni,kb 18 héttől a hasamon is látszik amikor mozog.A nemét még nem tudjuk,mert mindig takarja a lába közét.Nem vagyok kívánós,de ma ölni tudtam volna egy tábla csokiért :D
2014. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia :) 21+1 hetes vagyok, a 15. héttől érzem a mocorgást, most már állva is, és már pár napja egyszerre a hasam több pontján is. :) jól megnőhetett a kisasszony mostanában. :) 3 kilót híztam eddig, de én is igyekszem figyelni (bár baromi nehéz, mert állandóan kajálnék :))) mert az első kislányommal 16 kilot híztam. Gratulálok Mindenkinek a babákhoz! :)
2014. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sok boldogságot a kicsihez mindenkinek!:-) Első, az ügyes ha így tudod tartani a tudatos étrendet, nekem nem megy , bár első babás vagyok, még tapasztalatlan. Második, Neked feküdnöd kell? Vagy valamennyi mozgás engedélyezett? Harmadik, Neked mikor mondták biztosra hogy kislány? Köszönöm a válaszokat!:-)
2014. okt. 28. 18:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. :) az Iatenhegyi úton voltam a 12. heti genetikain, és ott Lintner Balázs már 90%-ra mondta, hogy kislány. :) állítólag a szemérem csontjáról állapította meg. A második genetikain bizonyosodott be a dolog, ott már szakavatatlan szem számára is látható volt. :)
2014. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


18 héttől nem kell folyamatosan feküdnöm.Azóta óvatosan vezetem a háztartást,de nehéz volt megszokni hogy nem kaphatom ölbe a 3 évesemet :(


Nekem elsővel sem volt és most sincs linea negrám.

2014. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ma vagyok pont 25 hetes. Az első 12 hétben hánytam, folyton fáradt voltam. Szerencsére elmúlt. Akkor biztos voltam benne hogy lány. Utána jelentkezett a szagundor, ami a mai napig meg van, így kétségem sincs hogy fiú. A 23 hetes uh-n ezt az orvosom is alátámasztotta. Két gyermekem van már, és ezért tippeltem a tünetek alapján a nemére. Már nem vagyok fáradékony, hízni 2kgot híztam eddig. Az első két terhességem óta tele van a hasam striával, így nem tudom jött e most újabb. (bár engem nem zavar). A kispasim igen aktív odabent, még így két gyerek után is meglep mennyit mocorog, ficereg. :) Nevünk az még nincs, az még várat magára.

Jó babavárást mindenkinek!

2014. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Törpbogyó ***** válasza:

Sziasztok! 21 hetes vagyok, első baba, kislány lesz.

1,5 kg-ot híztam eddig. Linea negram nincs még.

17 hetesen éreztem először a mozgását.

Mindig mást kívánok meg... :)


Csak nekem telik lassan az idő? Alig bírom kivárni, hogy a kezemben tarthassam! :)

2014. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is ezt érzem,nagyon szeretném már a kezemben tartani, érezni a kis bársonyos bőrét, a finom baba-illatot, ami minden kisbabás család lakásában ott van folyamatosan. Még a kakis pelusokat és az éjszakai nemalvást is várom:-)
2014. nov. 11. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!