Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan köztünk, akinek nem...

Van olyan köztünk, akinek nem voltak jóslói csak a rendes fájások mielőtt szült?

Figyelt kérdés
És hányadik héten született meg a baba?
2010. febr. 1. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A második szülésem volt ilyen. Egyszer csak elindult a kiírt nap előtti napon. Az első babám pedig aki írt napon el kezdett mozgolódni, mi be is mentünk, akkor azt mondták,hát ez még nem az igazi, de aztán szépen lassan csak beindultak a fájások.
2010. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első szülésem ilyen vol semmi előjel csak folyt a magzatvíz.38.hétben.
2010. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két szülésem volt,egyiknél sem voltak jóslófájásaim!

Az elsőnél víz elfolyása után egyből 4-5 percesek voltak,a második gyerkőcömnél szintén elfolyt a víz de ekkor legalább 2 órán keresztül alig éreztem valamit!

Az első fiam a kiírt előtt 4 nappal,a második 12 nappal korábban!

2010. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is dettó...annyi,h előtte kipottyant a nyákdugó...9 nappal voltam a kiírt előtt, de nagyon nem akart még kibújni...viszont az első hó okozta front kiparancsolta.
2010. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem se voltak jóslóim , a végefelé az utolsó 2 hónapban 1-1 alkalommal beleszúrt a hasamba valami, 2 perc után el is múlt, de ennyi . Elfolyt a magzatvizem és a fájásokat is oxival indították el. 38 hétre szültem.
2010. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kiírt előtti napon szültem és nálam sem voltak jóslók, sőt semmilyenek csak elfolyt a magzatvíz. Na aztán amikor bementünk a kórházba, akkor csináltak olyanokat, hogy a csillagokat láttam. :-)
2010. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanaz volt a helyzet, mint a 14:06-osnál és én is 38. hétre szültem.
2010. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem voltak jóslóim, sőt keményedni is csak párszor keményedtem. 40+3-ra született a kisfiam 4080 grammal. Semmi jele nem volt a szülésnek. Nem szállt le a hasam, nem vizesedett az arcom.
2010. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!