Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+4 hetes terhes vagyok, a...

8+4 hetes terhes vagyok, a laborleletemen nincs hcg eredmény. EZ gond, vagy azért nincs, mert ilyenkor már minek?

Figyelt kérdés
3 napja voltam az első vérvételen, 6+4 hetesen már igazolta a dokim UH-val az élő terhességet, magánrendelésen, vérvételre akkor nem küldött. 8+1 voltam hétfőn, akkorra hívott be a kórházba, újabb UH, ahol minden oké volt, majd elküldött vérvételre. Tegnap hoztam el a laborleletet, nincs rajta hcg eredmény. Ez azért van, mert már igazolt a terhesség, felesleges? Adtam le vizeletet is, de abból se csináltak terhességi tesztet, mondjuk annak tényleg nem sok értelme lenne már. Valakinek tapasztalat?
2014. dec. 11. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze,h. nincs minek mérnék már?
2014. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze. Az UH leleteden szerepel már az a mondat, hogy "igazolt gravid".

Senkit sem érdekel ezek után, hogy mennyi hcg van a szervezetedben.

2014. dec. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, csak itt sokszor látom, hogy kérdezgetik, hogy elég-e a hcg mennyisége, nekem meg nem is nézték. De akkor jól sejtettem, hogy azért, mert igazolt, élő terhességnél fölösleges. Köszönöm!
2014. dec. 11. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!