Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azokhoz szól a kérdésem,...

Azokhoz szól a kérdésem, akiknek pozitív lett a tesztjük és vérezgettek mellé: Miben volt ez más, mint a menstruációs vérzés, mennyiségileg, időtartamilag, állagilag?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2012. szept. 6. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

a kolléganőmnek egyszer rendesen megjött, nem vett észre különbséget, csak hogy kevesebb napig tartott.


nekem nem jött meg, de hematomám volt, emiatt véreztem egy egy pöttyöket, aztán sok rózsaszínt

2012. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pozitív tesztem volt, és onnantól kezdve, hogy meg kellett volna jönni, elkezdtem barnázgatni. Elég kevés mennyiség, szinte csak kis maszat, aztán nas.pról napra erősödött, de végig barnás volt. Méhen kívüli volt végüli
2012. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm azeddigi válaszokat!


2/2-es, és felszívódott magától?

2012. szept. 6. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia én egy friss élményt irnák le!24 pozi lett a tesztem medi lab.... 28-ra nem vártam!Aztán nagyon fájt a hasam el mentem tegnap elött a dokihoz hogy fáj a hasam mire ugy meg nyomkodot azt hittem be tojok!Tegnap reggel is csináltam tesztet és 2db is pozi volt du le feküdtem kelltem fel erre tiszta vér voltam....éjjelre raktam be betétet és az is tele lett reggelre még mindig vérzek!és nem élénk piros hanem sötét szinü..
2012. okt. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!