Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes 11-12-hetesen 4D...

Érdemes 11-12-hetesen 4D ultrahangra menni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 2. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi mentünk, de mi mind a 4 nagy uh-t 4d-ben (is) csináltattunk. Nekünk megérte. Ha csak 1x mennél, akkor még várj.
2014. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kelemen Szabina ***** válasza:
32%
engem kifejetetten 26 hét nem is engedtek, mert azt mondták ennek a z uh-nak nagyobb a sugárzása vagy mi, am se szabad gyakran uh-ra járni,! meg még kics vékony, csúnyácska, :( 26 hét után mentem és gyönyörű volt, kerek a pofija.
2014. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk 12 hetesen, mert nem bírtunk magunkkal annyira kíváncsiak voltunk a párommal :) Igaz, hogy még kis csontoska volt, de azt nem mondanám, hogy csúnya volt... mi gyönyörűnek láttuk már akkor is :) Egész jó képeket is tudtak róla csinálni. Jövő héten megint megyünk, de akkor már 26 hetesen :)
2014. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kelemen Szabina ***** válasza:
bocsánat nem úgy értettem, csak nekem így mondta a doki asszisztense.
2014. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a helyedben lennék, várnék még vele, kedves Kérdező. Ha igazán jó képeket szeretnél, 20-25 hetesen menj, szerintem akkor lehet a legjobb felvételeket készíteni, ezt tapasztalatból írom. Az én fiamról 12 hetesen (is) készült 4D-s uh-felvétel, igen rosszul lehetett látni, valóban csak kis "csontváz" volt a drágám. Mondjuk akkor tudtuk meg, hogy kukacos. :) De a 20. és 24. héten készült képek összehasonlíthatatlanok voltak a többivel. Később meg már túl nagy volt, csak az arcának bizonyos szegleteit lehetett látni.
2014. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha majd később is lesz lehetőséged menni akkor megéri most is. Mi 12 és 22 hetesen voltunk, mindkettő nagyon jó élmény volt :}
2014. okt. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 28 hetesen voltam nem bántam meg h nem mentem előbb. itt már olyan szép kerek husis a kis testük pofijuk, 12 hetesen még nagyon pirinyók szerintem.
2014. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3x voltam, először a 15. héten, de csak a 28. hetesnek volt értelme nálunk.
2014. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Náluk 6-éve nincs hüvelyi a 12-heti uh-n.Ott volt a párom és a nagyobb gyerek is.Készült fénykép,és 12-perces videó.A picur egyfolytában mocorgott .Nagyon aranyos volt nem bántam meg.Köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 3. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!