Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen reggel ota tarto...

21 hetesen reggel ota tarto enyhe alhasi fajdalom?

Figyelt kérdés
Reggel ota enyhen fajdogal az alhasam de allandian. Akkor szunik meg ha lefekszem de amint felkelek ugyanugy faj. Ez normalis? Az elmult napokban nem sojat pihentem sot... talan ez okozza? Orvoshoz nem tudok menni meg 2 napig mert kulfolfon vagyok de megvagyok ilyedve. Mitol van? Babo reggel ota mocorog rendesen

2014. aug. 15. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia

20-24.hetig van egy nagyobb novekedesi szakasz ,ha van a kozeledben szedj magneziumot es fekudj le,egyel valamit. El fog mulni,nyuhodtan lehet szedni 3*2 magne b6-t egy nap! Nekem is fajt ugyanigy napokig par napja,latvanyos novekedesem is van pocira :)

21hkm

2014. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Magnézium és pihenj, szigoruan feküdj mig haza nem jössz!

Bár én kint is kotornék egy dokit, hogy nézzen meg az a tuti! Lehet rossz is, de lehet csak egyszerű izom fájdalom! Pocak nem keményedik?

2014. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem nincsen pocakkemenyedes de folyamatos enyhe fajdalom
2014. aug. 15. 19:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egész terhesség alatt normális, hisz növekszik ott minden.
2014. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
En sem lennek megilyedve ha nem lenne allando ez a fajdalom. De reggel ota folyamatosan faj ha felkelek az agybol.
2014. aug. 15. 20:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáltad a magnéziumot?
2014. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen vettem be mar 2 db-ot ma de nem enyhul
2014. aug. 15. 20:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is pont 21 hetesen fájt a hasam (alul, kicsit jobbra), de 1-2 nap alatt megszűnt. És itt a gyakorin is láttam,h rengetegen tapasztalják ezt a 21. héten. Vsz tényleg ekkor nőhet intenzívebben a pocak. Sztem addig ne aggódj, amíg a baba ugyanúgy mozog, nincsenek erős görcseid, vérzésed! Anno a védőnőm is azt tanácsolat,h ilyenkor sokat kell pihenni, feküdni. Nyugi!
2014. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 db-ot? Én ilyenkor minimum 6-ot beveszek egy nap.
2014. aug. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Eddig vagy 2 alkalommal vettem be magneziumot mivel nem voltak erosebb gorcseim es a verkepem sem indokolta. Nem mertem ennel tobbet bevenni magamtol.
2014. aug. 16. 07:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!