Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hetes ultrahang elött még...

KicsiSzív 2 kérdése:

12. hetes ultrahang elött még elmehetek ultrahangra?

Figyelt kérdés
7 hetesen voltam utoljára,10 hetesen még elmehetnék?Lombikom volt és igy jobban aggódom.Köszi.
2012. máj. 12. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, bármikor elmehetsz:)
2012. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.De nem fog szólni a Doki hogy minek megyek már megint?Új Dokim lesz még nem ismerem.
2012. máj. 12. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fog. Elmondhatod neki nyugodtan hogy aggódsz. Én voltam 5 hetesen, 8 hetesen, 10 hetesen, 12 hetesen, a vetélés miatt sűrűbben. A következőnél is sűrűn fogok járni, mert oda kell rám figyelni, két babát vesztettem el, a második teljesen egészséges volt, mégis gyulladást kaptam és kinyílt a méhszáj a 22. héten. Nálam most minden vizsgálat, ellenőrzés, szűrés többször lesz:)
2012. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan, én is elmentem múlt héten a 10. héten.

5, 8, 10, 12. héten megyek


Nekem is volt egy vetélésem és fájt sokat a pocak, így azt mondták, hogy meg is értik ezt a nagyfokú aggdodalmat.

Láttam, minden rendben a babával, nem találtak semmi problémát a pocifájásra sem, így teljesen megnyugodtam.


Szóval nyugodtan menj el, látod, hogy minden rendben és nagyfokú nyugodtság fog majd el. :)


Boldog babavárást!!

2012. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.aranyosak vagytok :)
2012. máj. 12. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!