Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amíg nincs pozi teszt, néha 1...

Amíg nincs pozi teszt, néha 1 szál cigi, max naponta egy, megárt szerintetek?

Figyelt kérdés
Amint megtudom, hogy terhes vagyok, rögtön abbahagyom azt az egy szálat is, de amíg nem sikerül olyan nehéz megállni, mikor kitudja, hogy mikor fog sikerüni, lehet 1 év múlva se leszek terhes. Jó, tudom, jó lenne leszokni teljesen, haladok is, régen volt, hogy elment 1 doboz, mostmár maximum 1 szál, van hogy napokig az se, de néha nagyon megkívánom. Beágyazódás előtt is árthat neki?
2014. dec. 15. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fog ártAni
2014. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A babának (ha a pozitív tesztnél tényleg leteszed), akkor nem valószínű. Mondjuk jót nem tesz, az biztos. Neked meg pláne nem.

És a legnagyobb veszély egyébként az, hogy akkor sem tudod majd letenni, ha pozi lesz a teszt. Szerintem még a gyermekvállalás előtt le kell szokni teljesen. Olyan ügyesen csináltad eddig:)

Ennyit csak meg lehetne tenni a leendő gyermekedért, nem?

2014. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A babának nem árt meg.

Én nyaralni voltam anno, és amikro hazajöttünk, néztem tesztet és pozitív lett. Előtte két héttel sikerült a fiunk, de a nyaralás alatt cigiztem is, alkoholt is ittunk többet is, persze miután kiderült, már vigyáztam rá, ahogy tudtam és nem cigiztem - azóta sem.

2014. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A + teszt előtt én is napi 1-2 szálra gyújtottam rá, jóval előtte meg fél doboz talán. Egyből megfogant, egészséges, jól fejlődik, azóta elcsábulni sem csábultam.

29 hkm

2014. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, alkohol, ezt is akartam kérdezni. 1 pohár bor vagy pezsgő árthat ilyenkor? Persze, csak amíg nem mutatja ki a teszt, utána nem fogok se cigizni, se inni.
2014. dec. 15. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egy pohár bor alkalmanként terhesen sem árt, vége felé méhlazítónak a vörösbor orvosi ajánlás.
2014. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy pohár bort terhesség alatt is lehet.


Utólag derült ki, hogy kb két hetes lehetett a terhesség, amikor elutaztunk nyaralni két hétre (tehát 2-4. hetek).

Napi két doboz cigi, alkohol rosszullétig, minden nap. Sőt, füveztünk is.

Az allergiámra (amin meg is lepődtem, de utólag derült ki, hogy a terhesség erősítette fel) napokig marokszám ettem az antihisztamint.


Azóta megszületett, egy éves, teljesen egészséges, még náthás se volt soha.


Anno az orvost kérdeztem, hgoy ezek mennyire árthattak. Mondta, hogy 6-8. hétig a keménydrogokon kívül gyakorlatilag semmi nem árt (gyógyszerek többsége sem), mert nincs még egy rendszeren az embrió és az anyai szervezet.


Szóval amíg nem heroint vagy extra erős gyógyszert tolsz, addig semmi baja nem lesz.

2014. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!