Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Epeholyaggyulladasa vagy...

Epeholyaggyulladasa vagy netan rosszabb volt valakinek terhesen?

Figyelt kérdés

23+3hkm vagyok,kb 2honapja ereztem eloszor a jobboldali bordafajdalmat majd a szegycsontra terjedt ki,vegul mar a jobboldalt a hatam.is rettenetesen faj!

A hazidoki vedono semmit nemtett tesz,savlekotokkel akarnak tomni meg h dietazzak .

Aztan ma mar soron kivul egy kedves homeopatias belgyogyasz megnezett o mdta h valoszinu epehgyulladas holnap megyek uhra!

Felek h valami baj lessz,vagy neadj isten van mert olyanszinten faj mar ezaz egesz ha csak hozzaerek a borom is szur.

Persze sok fekves utan alabbhagy.

Azert jokis dokik vannak meg ugyeleten is h a babara fogjak h tole faj mert nyom..teljesen kiakadtam rajuk.Es meg jo h nemszedtem be amit a hazidoki felirt epehajtot mert nekem azt nemis lehetne szedni..eztis a belgyogy dr mondta..

Erdekelne kinek van ebben ilyesmiben tapasztalata?!



2014. dec. 15. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

30hetesen derült ki,hogy epekövem van. Nem is kicsi,nem is egy!

Addig sok görcsöt okozott,olyasmi panaszokkal,mint amit leírtál,csak nekem nem múlik el semmire. Görcsöl 8órán keresztül. Nekem azt mondta a nőgyógyászom,hogy ha érzem,hogy elkezd fájni,akkor vegyek be 2algopirynt,illetve 2nospát. Inkább ezt,mint a baba is érezze az órákon át tartó adrenalin löketet.

Nekem is diétáznom kell,a zsírok,olajos dolgokat nagyon kerülni kell,főleg ha gyulladásod van! Általában a tejtől is kijön,illetve a zöldségektől. Karalébá,karfiol,paprika,paradicsom..stb. De ez egy egyéni intenzitású lehet,nekem ezektől nincs bajom,csak a bő olajban sült,és fűszeres ételektől.

Szóval egy uh,mindenképp tökéletes ötlet! A gyulladás nem vicc,veszélyes!

Ha nagy a gáz befektetnek,és maximum figyelnek,és diétáztatnak. Ha nagyon nem lehet levinni,akkor vészes esetben elvileg megműtenek terhesen(sürgősségin mondta egy sebész csaj)

Én háromszor mentem be epegörccsel éjszaka az ügyeletre,és közölték velem,hogy terhesen nem tudom mit jelent egy kis hasgörcs? Mikormár éppen 9órája görcsöltem folyamatosan és szinte már elaludtam a fáradtságtól,és a fájdalomtól,felkiabáltam,hogy elmész te a francba!! 1. pasi vagy fogalmad nincs milyen egy méh-görcs

2.nem vagyok hülye,meg tudom külöböztetni a kettőt!

Eltelt a sürgősségin 3-4óra hossza(jó gyorsak),aztán bocsánatot kért tőlem a csávó,mert látta a leleteket,hogy epekő..

Amúgy megnemhiszem,hogy egy 23hetes magzat nyomná az epédet.. az még messze van tőle.

Kitartás!

2014. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huha hath koszi mindent elmondtal.Ma kiderul a problema,de terhesen mutet?Nanee nemakarom h a baba lassa karat:(
2014. dec. 16. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!