Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen eros megfazasra mit...

Terhesen eros megfazasra mit lehet hasznalni?

Figyelt kérdés

Az orromom is alig kapok levegot, nagyon kapar a torkom es bevagyok rekedve, folyton kohogok. Mara mar az orrom is nagyon folyik.

Echinaceat grapefuit cseppel lehet ilyenkor hasznalni?Coldrexet, ACC-t? Jo lenne valami nyakoldo. tengervizes orrspray nem segit semmit az orr kidugulasra, mar alig kapok levegot.


2014. dec. 16. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Echinaceat nem ismerem, de a többit úgy tudom, hogy nem lehet használni. Legalábbis nekem nem ajánlották. Gyógyszertárban a homeopátiát javasolták (nem tudom, pontosan mit) és a házi praktikákat: sós vízzel gargalizálni, inhalálni kamillával, szintén sós vízzel, hagymateát csinálni, közben használni a tengervizes orrsprayt.

Én is úgy meg volt fázva, sehogy nem tudtam belőle kijönni, hogy végül arcüreggyulladásom lett és antibiotikumot kellett szednem.

2014. dec. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 hosan en is nagyon megfaztam,nem mertem semmit hasznalni.A haziorvos mindent megtiltott,a sooldatos szpray nekem se segitett.Vegul elmentem a nogyogyaszomhoz es hasznalhattam homeopatias Stodal szirupot kohogesre nekem nagyon bevalt,Tantum verde spray torokgyulladasra,Nasivin vagy mas normal orcsepp.En ezeket hasznaltam es semmi baja nem lett a babamnak.Sok fekves,meleg tea.Ha lazad van szehetsz panadolt is.Jobbulast neked :)
2014. dec. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem torokfajasra az izlandi zuzmó vált be. Emellett sok csipkebogyo tea
2014. dec. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Coldrex, ACC tilos!

Sok-sok C-vitamin, mézes-citromos tea, Sinupret cseppek, inhalálás, infralámpa, orrspray-nek pedig: [link]

Gargarizálj sós vízzel.

2014. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen dokihoz mennék,és őt kérdezném meg.

Én ugyanigy vagyok,1hétig birtam,nem lett jobb,mindent kipróbáltam,fokhagyma,hársfatea,méz...stb,de nem használt.éjjel már annyira köhögtem,hogy azt hittem kiszakad a tüdőm meg a hasam is....igy ma reggel elmentem a háziorvoshoz,hörghurutom van,nagyon csúnya a torkom,Fromild antibiotikumot irt fel,meg paxirasol köptetőt,azt mondta kismamáknak ezt szokták általában felirni,ezt lehet nekik is szedni.

Úgyhogy most várom hogy hasson végre...

Nem vagyok az az orvoshoz rohangálós,terhesen se,de amikor már 1hét után se javulok,sőt,rosszabb,akkor muszáj elmenni....

Jobbulást!

2014. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok-sok C-vitamin (napi 1500 mg) és kalcium (1000 mg), nekem ez most bevált. Náthás vagyok, de alig vannak tüneteim.
2014. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolok jobbulast kivanok akik betegek es koszonom a valaszokat!
2014. dec. 18. 22:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Jobban vagy?

(6)

2014. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!