Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet hol erősebb hol...

Mitől lehet hol erősebb hol gyengébb a hányinger? volt még vki így?

Figyelt kérdés

2 éve próbálkozunk a babával, orvos javaslatára szedek gravidát.

Van még 1 hetem a nem vártig, tegnap kezdődött ez a hányinger kicsi émelygéssel van h a víz lever.

Tegnap este filmet néztünk és ki kellett szaladnom a wc r mert el kapott a hányinger de mire ki értem mint ha elmúlt vna.

örülnék ha baba lenne a dologban de még nagyon korainak tartom a tüneteket. voltam már kismama csak akkor sajnos el ment a baba :( akkor egészen a 9. hétig megvolt havonta a mensim. Doki azt mondta h ha most is sikerülne a baba akkor oda kell figyelni rám mert előfordulhat nálam h ismét úgy járok mint előzőleg!


2014. dec. 17. 12:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!