Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem a legjobb a szívhang!...

Nem a legjobb a szívhang! Kétségbe vagyok esve! Mi történik most?

Figyelt kérdés
Ma voltam védőnőnél,azt mondta nem vészesen de más a szívhang,ez a szülés közeledtét jelenti!Igaz ez?Mondta neessek kétségbe,holnap ugyis megyek nst-re és akkor ott megmondják mi a teendő!De ha addig valami baj történik a babámmal!?Mondtam neki hogy nem ugy mozog a baba ahogy eddig hanem kevesebbet és hogy nagyon sokat szinte egésznap kemény a hasam!Azt mondta bármikor megindulhat a szülés!Ma meg érzem a derekamat,hogy fáj,de nem elviselhetetlen csak kellemetlen!37+1 hetesek vagyunk!
2010. febr. 3. 09:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
védőnő után meg mentem a gyerek orvoshoz,megbeszélni mit hogyan merrre meddig és ő is azt mondta jól lent van a hasam!Nem lesz baj ugye?
2010. febr. 3. 09:32
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
37 hetesen MIÉRT aggódsz? Mindene kifejlődött, a tüdeje ; belső szervei alkalmasak már a kinti életre! ha holnap megszületne pl, akkor is már egy teljesen egészséges babád lehetne...:)
2010. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem a szülés miatt aggodom,csak nem tudom hogy elhiggyem e amit mondanak hogy bármikor beindulhat a szülés!Olyan sokat hallani hogy ilyet mondtak neki és 40.hétig huzta!
2010. febr. 3. 09:34
 4/17 A kérdező kommentje:
Meg persze hogy aggodom hogy nem e valami baj miatt más a szívhang!
2010. febr. 3. 09:35
 5/17 A kérdező kommentje:
meg azon jár az eszem hogy nem amiatt más a szívhang mert rácsavarodott a köldökzsinor!Stb.!
2010. febr. 3. 09:37
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
az én kisfiam 37+3 hetesen született,9/10 APGARRAL,3090 grammal,53 centivel.Miért lenne baja?Inkább szülessen meg,ha nem érzi jól magát odabent.Nekem is lent volt a pocim(plusz 2.5 ujjnyira nyitva voltam,a koponya bemenetre nyomott,a burok feszes volt).Pont aznap mentes NST-re,és a szülésznőm úgy döntött burkot repeszt.3 óra múlva megszületett a pici.Szval ne aggódj,könnyű,gyors szülést.Írj majd!
2010. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! A védőnő készüléke általában nem a legérzékenyebb..én inkább felhívnám a dokit, nézze meg ő. Az én védőnőm pl. sose találta meg a szívhangot..mindig gondja volt vele..ettől még a kislányom tökéletesen egészséges volt. Írod, hogy holnap nst-re mész, az jelzi a szívhangot is, ha tényleg gond lenne, nem fognak várni, hogy esetleg baj történjen. Mivel a babád már tökéletesen életképes, baj esetén megindítják a szülést. De: én hívnám az orvosom, hogy megnyugodjak, nem stresszelnék holnapig!!
2010. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
A védőnő nem nődoki (még ha szeretne is az lenni....), az a biztos, amit a nőgyógyászod mond. Ha szerinte van vmi, még uh-t is nézhet, ami pontosabb eredményt ad. (de szerintem nincs semmi gond)Egyébként nekem már a 34 héttől lent volt a hasam, és egészséges babát szültem. A szülés meg a terhességed vége, fáj-fáj, de lehet kérni eda-t pl. , meg nem minden szülés egyforma.
2010. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hétfőn nézett a nődokim!Uh-án mindenrendben (3,5kg) volt,zárva voltam és a szívhang is jó volt!
2010. febr. 3. 09:43
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
holnap úgyis elmész nst-re. Megnézik a szívhangját, a méhösszehúzódások erejét. Ha van valami , úgyis kiderül. Van,akit onnan már haza se engednek. De ha nagyon aggódsz, hívd fel a nődokid nyugodtan, vagy kerekedj fel a rendelésre.
2010. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!