Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma tömték a fogam. Megy ki az...

Ma tömték a fogam. Megy ki az érzéstelenítő hatása és nagyon fáj. Milyen fájdalomcsillapítót vehetek be? 11 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Fejfájásra sosem szoktam gyógyszert, nagyon fontosnak tartom, hogy a Pici ne találkozzon semmilyen gyógyszerrel, viszont kezd nagyon elviselhetetlenné válni a fájdalom.

Algopyrin injekció, Algoflex, meg a 16 hósomnak Rubophen baby van itthon.

Próbáltam szegfűszeget széttörni és bedörzsölni, de nem használt sajnos.


2014. dec. 23. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább vissza kellene menni az orvoshoz. Feltehetően begyulladt a fogideg.
2014. dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem először tömtek fogamat, mindig szokott fájni utána. Viszont most cserélték a tömést és picit mélyebbre is fúrtak, megpiszkálták az ínyemet, szóval nem hinném, hogy gyulladás miatt fájna. Ha igen, 1-2 nap és kiderül.
2014. dec. 23. 17:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj vissza, nekem érzéstelenítő nélkül tömték a fogam, semmit nem éreztem.
2014. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem válts dokit.

Az enyém kb 1/4 óra alatt tömött be 4-et, érzéstelenítés nélkül.


Amúgy őt kellett volna erről megkérdezned!

2014. dec. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

algopirin es panadol is szedheto.


egyebkent pont egy eve h a ferjemnek betomtek (hiper szuper maszek) ket napig fajt neki ujra elment haza kuldték antibiotikummal. elutaztunk.videkre, az antibio elfogyott fajdalom maradt. ennek oromere ket unnep kozott vissza kellett mondani a vakaciot es haza utazni a foga miatt, ami mint kiderult szarul lett tomve es ala gyulladt, le is gyokerkezelték...

2014. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Panadol
2014. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor Algopyrint még nem lehet, a 12. hét utántól egy felet, de az fogfájásra olyan mint halottnak a csók, szerintem. Nekem a paramax rapidot ajánlotta a doki is meg a védőnő is, de ha ennyire fáj, akkor az se sokat fog javítani a dolgon.
2014. dec. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát pedig nekem algopirint irtak 7 hetesen 40 fokos lazra, nem keveset.....egeszsegben van a babam :)
2014. dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül vettem be egy nagyon keveset az Algopyrinből. Egyik orvos ismerősöm kérdeztem meg. Reggelre teljesen elmúlt a fogfájás és azóta sincs semmi gond. Köszönöm a válaszokat és kellemes ünnepeket kívánok :)
2014. dec. 24. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!