Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan aki holnapr...

Van köztetek olyan aki holnapra nem várja?

Figyelt kérdés

Januárban lesz 2. Éve h babát szeretnénk a párommal de eddig sajnos semmi.

Semmi jele annak h meg akarna jönni hányingerem van csak annyi.

Tesztelni nem akarok mert félek h csak csalódnék megint :(


2014. dec. 25. 10:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én holnap utánra nem várom. Nekünk ez a 3. hónap. Csináltam egy tizes tesztet ma reggel, de negatív.

Tünetem nekem sincs. A pattanások, amik mensi előtt néhány nappal az államon megjelennek, most elmaradtak. Ezért (is) reménykedtem. De egyelőre semmi bíztató.

Drukkolok neked!

2014. dec. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Most nekem sem jöttek elő a pattanások hát majd ki derül ha netán hétfőig nem jönne meg akkor tesztelek.
2014. dec. 25. 10:36
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is holnapra nem várom!A pattanásaim most nekem sem jöttek elő,és krémes fehér folyásom van,nektek is?Reménykedjünk együtt,nekünk ez a 6-dik hónapunk!
2014. dec. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

csatlakozom.Holnaputánra nem várom,de ma a tesztem negatív,eléggé el vagyok kenődve:(

Mindenhol azt olvasom,hogy ilyenkor már 90% körül van,hogy mutatnia kell ha van baba.

Érdekes,hogy a szokásos pattanások most nekem sincsenek,de mindjárt megjön érzés az van.

1 éve próbálkozunk.

2014. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3 vagyok!Nekem múlt hónapban 2 nappal nemvárt előtt halvány pozit jelzett aztán 1 hét késéssel megjött.Azért most inkább nem tesztelgetek feleslegesen,megy a drukk mindenkinek!
2014. dec. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Drukkolok én is mindenkinek h az új évet már pocakosan indítsuk :)

Nekem csak hányingerem van meg a mai nap tudnék aludni úgy érzem magam mint aki az egész napot végig dolgoztam vna. Pedig csak sütit sütöttem.

2014. dec. 25. 15:00
 7/18 anonim ***** válasza:
Lányok ki fog holnap tesztelni?
2014. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én nem tesztelek sajnos megis jött :'(

Majd talán a 2015 -ös év szerencsésebb lesz :(

2014. dec. 26. 18:40
 9/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom!Jövőre tuti össze jön,ne adjátok fel!És a többiekkel mivan?Nekem még mindig nem jött meg,ma menzisen fájt a hasam többször is de semmi,viszont a krémes folyásom az mára elmúlt.Lehethogy holnap tesztelek.Reni
2014. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
4-es vagyok,nekem is megjött:(
2014. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!