Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » I. típusú cukorbeteg, van...

I. típusú cukorbeteg, van valaki aki így vállalt gyereket?

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 15:30
 1/8 anonim válasza:
Szia! Igen, csak sajnos 19. héten kinyílt a méhszájam, és elvetéletem. cukrom rendben volt. Mennyi a hga1c?
2014. dec. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én az vagyok és van egy 2 éves kislányunk. Mire vagy kíváncsi?
2014. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Teherbeeséskor milyen cukraid voltak? (HGA1c)

Elkezdtél-e nyílni korábban?

2014. dec. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat az off-ért, de van összefüggés a cukorbetegség és a méhszáj kinyílása között?

Köszönöm!

2014. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hgl A1c legutóbb 6,6 volt, a elfogadható, de lombik beültetésem van éppen és nagyon felborult az egész magasak a cukraim, sokkal több inzulin kell. Persze nem méricskélem a szánhdirátot, annyira szigorúan sosem tartottam be.

Még most várom megtapadt-e.


Nektek mennyi volt a HGLA1c és a terhességtől több inzulin kellett-e, vagy valaki lombikos volt-e ? Inzuman Rapidot és Basalt használok.

2014. dec. 26. 08:46
 6/8 anonim válasza:

Szia! Sajnos a cukorbetegek hajlamosabbak vetélni, koraszülni, és még a méhszáj is kinyilhat sokkal előbb.

Lantus és Novorapidot használok. Májusban teszteltem pozitívat, akkor 8 volt a HGA1c. Előtte 5 hónappal volt inzulinváltás, az szinte hatástalan volt.

Mihelyst javultak az értékeim azonnal terhes lettem.

2013-ban volt laparom PCOs miatt.

Jelenleg 7 a HGA1C-m.Most már nem védekezünk.

És Inolicot iszom április óta.Nagyon sokat segít.

2014. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Javaslom, hogy térj át a Insumanra, ez humán inzulin, terheseknek ezt szokták ajánlani, a gyereknek is jobb állítólag. Én nemrég tértem át a patronosról az előretöltött injekciósra, és mintha az éjszakainak nem lenne olyan jó a hatása, és most arra is gyanakszom hogy nem tárolják hűtőben a gyógyszertárban. De az is lehet a hormonoktól a lombik miatt.

Inofolikot én is használtam, te miben érzed a hatását?

Engem miómával műtöttek márciusban, és ez a második lombikunk már. Jó lenne ha végre sikerülne...

2014. dec. 27. 00:03
 8/8 anonim válasza:
Nagyon inzulinrezisztens voltam. :( ZSírosodott a bőrőm, hajam, a reggeli cukraim indig magasabbak voltak, most azok is sokkal szebbek, kicsit magasabb volt a tesztoszteron szintem, azt is visszaállította, és ami még fontos nincsenek éhségrohamaim.
2014. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!