Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A cukorbeteg kismamákat...

A cukorbeteg kismamákat befektetik korábban a szülés előtt?

Figyelt kérdés

Aki cukorbetegen várandós, annak hogy volt a szülés, befektették hamarabb, vagy történt minden a maga útján?


32 hetes vagyok, még erről nem beszéltünk az orvossal, jövőhéten megyek hozzá.



2014. júl. 24. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem nem fektettek be pedig inzulinos is voltam. Ha rendben tartják a cukrod és nincs gond a terhességgel, akkor simán megy minden.
2014. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem terhességi cukrom volt, nem tudom erre gondolsz-e vagy aki amúgy is cukros volt terhesség előtt is.

Én diétáztam, nem kellett inzulin. Nálam nem volt ilyen, hogy befektetnek, 38. héten szültem. Túlhordani nem lehet, de állítólag van ahol ezzel sincs gond, de a cukrosok babája nagyobb, így nem is érdemes nagyon túlhordani :)

Nem hiszem, hogy nagyon kell erről beszélnetek, bár ha a kiírt dátumig nem történik meg a szülés akkor indítják. Ezt lehet akkor ha rákérdezel elmondja a dokid.

Nekem már úgy a 36. heti vizsgáltanál mondta, hogy nem lesz ebből kiírt dátum, hamarabb szülök, így is lett, 38. hét.

2014. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már előtte cukorbeteg voltam. Aha akkor ez jó hír. Szerencsére rendben van a cukrom. Egyenlőre császárnál tartunk, mert hogy faros és első baba lenne, de még megfordulhat :)
2014. júl. 24. 10:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem kórház és orvos függő.

Itt a teres cukrosokat és azokat akiknek az első császárral született befektetik a kiírt időpont előtt 1-2-3 héttel.

2014. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem ott a 35-36. hét környékén fektetik be a cukorbeteg kismamákat, ha egyébként problémamentes a terhesség, tehát megfelelő cukor értékek és magzati méretek mellett. Ha pedig bármi gond van, akkor hamarabb.
2014. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor erre rákérdezek, mert lassan összepakolom a cuccom, még nincs semmi összerakva.

Én a sote II-n fogok szülni

2014. júl. 24. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy nem hinném, általában azokat fektetik be, akik nem pestiek, mert vidéken általában nincs normális terhességi cukor tanácsadás. Én sok cukros kismamával találkoztam és senkit nem fektettek be.
2014. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok, és 50 km-re van a kórház.
2014. júl. 24. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!