Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A front miatt érzem gyengén a...

A front miatt érzem gyengén a kisfiamat? Kedden voltunk 4D-n minden okés volt. Viszont azóta kevesebbet mozog és gyengébben érzem. Miért? 21 hkm

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert még picike. Én múlt hétvégén ijedtem meg, pénteken buli volt odabenn, szombaton semmi, vasárnap reggelig semmi, már tiszta ideg voltam. Vasárnap töltöttem a 20. hetet két babával. Betelefonáltam a klinikára, hogy mit csináljak, mondták, hogy ha gondolom, nyugodtan menjek be megnyugtatásképpen és nézünk egy szívhangot. Így is lett, minden rendben volt, ugyanúgy ment az ugrabugra, csak én nem éreztem. Sok még a hely, meg a magzatvíz, azt mondta az ápolónő. Meg én azt is észrevettem, hogy ha én aktívabb vagyok,idegen helyen vagyunk, ahol sok az idegen hang (pl. munkahely, bevásárlóközpont, családi karácsonyi összejövetel), vagy amikor karácsony előtt sütöttem, takarítottam reggeltől estig, többet ugrabugráltak.


20+5 hkm

2014. dec. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet az időjárás miatt, mert én már betöltöttem a 39. hetet és eddig iszonyat aktív volt a babám, de az elmúlt két napban nekem is nagyon keveset mozog. (Bár nálam meg lehet már pont a szülés előjele :) )
2014. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. A második kismaminak is igaza van, elég jelentős időjárás változás jön, én is egyszer-kétszer éreztem csak ma a babákat, azt se olyan erősen, mint tegnap a családi ebéden, ahol voltunk 10-12-en. Szerintem mindegyik közrejátszhat.
2014. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen vannak ilyen napok.Nekem egy hétig alig mocorgott.Ha fordul neki is változik a mozgás tere. De ha biztosra akarsz menni akkor menj be ambulanciára ne idegeskedj. Tudom idegörlő . 2 éves kislány anyukája.
2014. dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat.
2014. dec. 26. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!