Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már olyan köztetek aki...

Volt már olyan köztetek aki észrevétlenül tágúlt?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy komolyabb görcse nem volt csak enyhe.Aztán vizsgálatkor Kiderült,hogy tökre ki van tágulva aztán már szülhetet.Attól hogy nem megy el a nyákdugó még tágulhat az ember?

2014. dec. 27. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:

A nyakdugot en se lattam elmenni es kicsit ketsegbeejto. Kethete meg c3000 volt az ertekem.

40+2hkm.

2014. dec. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az első és második szülésemnél is ùgy tágultam, hogy tényleg csak enyhe görcseim voltak, amivel lazán el van az ember. Az elsőnél a nyákdugó távozása után rögtön jöttek a "görcsôk", és mire bementünk 2 ujjnyira, majd pikk-pakk 4 ujjnyira kinyíltam. Csodálkoztam is, hogy ennyi? A másodiknál is igazából nem is voltak komoly fájásaim, csak a derekam görcsölt jobb oldalt. Eltűnt a méhnyak, 1 bő ujjnyira kitágultam, majd burkot repesztettek, 5-6 durva fájás és már jöttek is a tolók. Mindkétszer a magzatvíz elfolyás vagyis burokrepesztés után lett durva, de az már nem volt hosszù idő. Boca, ha hosszù voltam.
2014. dec. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Korhazba erve ket ujjnyira tagultam. Semmit nem ereztem belole, kis rozsaszin folyasom volt.
2014. dec. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen, a második szülésemnél így volt. 2 napig enyhe menzesz szerű görcseim voltak, teljesen rendszertelenül, ritkán, jóslónak gondoltam őket. A 2. nap éjjelén kezdtek rendszeressé válni, már nem tudtam visszaaludni. Aztán egyszercsak nagyon felgyorsult a dolog, egyre jobban fájt, egyre kisebb lett a szünet a fájások között, vágtattunk be a kórházba. Megvizsgált a doki, közölte, hogy jé, már eltűnt a méhszáj, burkot repesztett és 50 perc múlva megszületett a baba. :-) A nyákdugót egyik szülésem előtt sem láttam, nem tudom, mikor távozott.
2014. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kelemen Szabina ***** válasza:
35 hetesen mentem vizsgalatra, 1 cm nyitva volt a mehszajam , utana meg is indult de infuzioval bent tartottak, 39 hetesen 2 cm aza 1 ujjnyira voltam nyitva semmit nem ereztem, 40 het utolso napjón ejjel tágitó nevezetu tablettat helyeztek fel, h masnap szulhessek. Reggelre 4 cm aza 2 ujjnyira voltam nyitva semmit sem ereztem de az orvos az ujjaval beinditotta az fajt es utana vereztem es gorcsoltem is nagyon, mint menzeszkor. Delutanra megvolt a fiam.
2014. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! nekem 39+6 hetesen semmi görcsöm nem volt, csak egyszerűen nem találtam a helyem otthon. Azért bementünk hajnalban a sürgőre, gondoltam úgy is hazaküldenek, ha nincs semmi fájásom. A doki megvizsgált és akkor már 5 ujjnyira voltam nyitva, hát nem mehettem haza!:)
2014. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!